İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Feedburner'den vazgeçmeli miyim?

X

Xman

Misafir
Yaklaşık 2 seneye yakındır feedburner ile yeni konulardan haberdar olma hizmeti sunuyorum üylerime, toplam 107 adet aktif takipçim var. Aranızda aktif olarak feedburner kullanan var mı, siteden kaldırsam bu takip olayını hit ve arama sonuçlarında olumsuz bir etkisi olur mu bana?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
flash-counter ile sitene feedburner üzerinden gelen günlük ziyaretçinin takibini yapabilirsin üstadım. Bence güzel bir rakam 107 takipçi, ben kullanmıyorum feedburner ama 1k kadar facebook takipçim var ve günde 40 kadar hit gelmekte facebook üzerinden şuan.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hayır sakın kaldırma, feed burnerdan gelen aktif 107 kişiyi kaybedersin

X

Xman

Misafir
Her yeni konu açılıdğında bu 107 kişiye mail gidiyor ama bu kişiler her mailde tıklayıp siteye geliyorlar mı orasını bilmek imkansız.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Az önce blogger ayarını yazmışım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Optimize bölümünden Summary Burner‘a girip ve Maximum length bölümüne karakter uzunluğu girip kaydederek özet RSS akışı sağlanabiliyor. Bu şekilde bazı blogların abonesiyim ve devamını okumak istediğim bloglara tıklıyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Optimize bölümünden Summary Burner‘a girip ve Maximum length bölümüne karakter uzunluğu girip kaydederek özet RSS akışı sağlanabiliyor. Bu şekilde bazı blogların abonesiyim ve devamını okumak istediğim bloglara tıklıyorum.

bende bunu araştırıyodum, iyi oldu öğrendiğim

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
feedburner'dan üye olanların hepsi e-maillerine gelen yeni içeriklere tıklamıyor, örneğin bu benim bir sitemde %10-15 civarında geri dönüşüm sağlıyor.

feedburner'ın ve dolayısıyla web sitelerinin sunduğu bu hizmet kullanıcı yararı içeriyor ve faydalı bir hizmet, sitenin göze batan kısımlarına yerleştirip sayıyı artırabilirsiniz, başlangıçta 3-5 kişi ne işe yarar denebilir, sayı yükseldikçe geri dönüşümde görülüyor. kaldırmanızı önermiyorum.

X

Xman

Misafir
Dün itibariyle yeni kayıtı kaldırdım siteden, hesabı iptal etmedim, eski kayıtlılara mail gitmeye devam edecek, toplam 100 kişi var kayıtlı, bunlarında kaçı takip ediyor gerçek anlamda bilinmez..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben de pek takip etmiyorum ama item use kısmından istatistikler free upgrade yapılıp, clickler takip edilebiliyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
ben şimdi katılacağım aranıza :)

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
feedburner 'ın olması hiç olmamasından iyidir. 107 az bir rakam değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5