İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FELDKAMP İSTİFA ETTİ!

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknik Direktörümüz Karl Heinz Feldkamp şok bir kararla istifa ettiğini açıkladı.

İşte kulübümüzün konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama:

Sezon başından bugüne Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın teknik direktörlük görevini sürdürmekte olan Karl-Heinz Feldkamp, yönetim ve teknik direktör arasındaki fikir ayrılıklarından dolayı istifa etmiştir.

Karl-Heinz Feldkamp’ın istifası Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir. Yönetim kurulumuz bu istifayı kabul ederken, teknik direktör yardımcısı Ahmet Akcan’ın da istifasını istemiştir. Yarın oynanacak olan Galatasaray-Gençlerbirliği karşılaşmasında Adnan Sezgin - Burak Dilmen – Nezih Ali Boloğlu ve Cevat Güler’den oluşan ekip görev yapacaktır

Bu sezonun sonuna kadar görev yapacak olan teknik heyet en kısa zamanda belirlenecek ve takımın başına getirilecektir.

Yönetim kurulumuz, bu gelişmenin takımımızı iki kupada şampiyonluk hedefinden geri çevirmeyeceği gibi, hedeflere daha sıkı sarılarak bir kenetlenme ve yeni bir motivasyon oluşturacağına yürekten inanmaktadır.

Karl-Heinz Feldkamp’a ve Ahmet Akcan’a kulübümüze bugüne kadarki katkılarından dolayı teşekkür eder ve başarılar dileriz.

Kaynak: http://www.webaslan.com/haberler/26872.php

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
6 hafta daha sabredememişmi küfür eder gibi olmadı bu ya bir bjk li olarak gs nin haksızlığa uğradığını düşünüyorum

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hastaydı zaten ihtiyar kurt,
Son isteğini yönetim kıramamıştır. Ve Ahmet Akcan'ın takıma zarar verdiği söyleniyordu (günahını almayalım).

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yinede istifası istenmiştir bence hoş olmamış.İyi yada kötü hizmet vermiş adam.Keşke oda istifa etti denseydi.. Hayırlısı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5