İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FeLix Tasarım Hizmetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
web siteniz çok kullanışsız. Hiç de iyi bir referans değil sizin için.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
siteniz sade olmuş biraz daha özgün bir tasarım seçebilirdiniz.
ayrıyeten referans olarak verdiğiniz site hazır template gibi duruyor. yanılıyormuyum acaba ?
En Son Projemiz
Mask Show

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek ala böyle bi sitenin buraya yazıldığında böyle yorumlar alabileceğini düşünmen gerekirdi ama sen demekki öyle düşünmedin baktın yorumlar kötü gidiyo hemen bi çözüm yolu yarattın tbrkler gzl dönüşdü ;).

harbiden firman firmaymış. logo manyak :D hangi templatedendir acaba :), AltınÖrümcek'e katılmayı düşünüyormusunuz?

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zoruma giden bişey yok sadece bilgilendirmek istedim Hayri yi sende tanırsın Stain Aynı yerde çalışıyorsunuz :) sabah akşam berabersiniz üyeliği yoktu benden rica etti bende yazdım :) Eminim Sendende rica etmiştir ama sen kabul etmemişsindir nasıl arkadaşsanız :) aynı yerde çalışıyorsunuz ama 1gram arkadaşlık yok

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı yerde çalışıyorsunuz değil, yanımızda çalışıyordu. Uzun bi zaman öncede ayrıldı. Firmamızın sadece "Bilgisayar Teknik Servis" bölümünde çalışıyordu yani webtasarım, kodlama, internet hizmetleri ile tarafımızla hiç bir alakası olmadı ki zaten bu durumuyla alakası olamaz. Hazır kullanımlara karşı(template,script vs.) ne kadar duyarlı olduğumu beni tanıyan herkez bilirki bir başkasının yaptığı web scripti,template'yi kullanmam kullandırmamak içinde çaba sarfederim. bunu en iyi bilenlerden biriside wolerine ve askin 'dir.

Hata senin adama kullanıcı adı şifreni verirsen seninde böyle karizmanı çizdirir :D

Bi kere vestel.com.tr'nin menülerine template diyen adamdan ve forum.iyinet.com'u vbulletin'e şikayet edicem kaçak kullanıyorlar diyenden ne beklersiniz

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye Bu kadar kasıyorsun Stain :) bi yerine bişemi oldu benden rica etti bende verdim

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlığı kendi aranızdaki iç çatışmaya döndürmüşsünüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5