İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe 0 -1 Young Boys

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yaa bu feneri bir tek biz yenemiyoruz ya en çok ona sinir oluyorum.

YouDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugün Fenerbahce Teknik Patronu Aykut Kocaman´i kötüleyenler Fenerbahce ilerde iyi olunca veya belki cok iyi olunca ozaman ne diyecekler ..

ama en cok´ta Fenerbahce Taraftarlarina yakismiyor ..
10 Hafta sonra harika bir Takim yaratirsa ozaman neyüzle Yorum yapacaklar anlamis degilim ..

Hersey zaman ..

neden Ingiliz klüplerinde böyle Alex Ferguson Arsenalin basinda 1986´dan beri bu takimin iyi kötü sezonlari oldu onlar neden bizde böyle degil ..

neyse ya Türkiye Ligi böyle Taraftar böyle daha Profesyönelce düsünmesi gerek herkesin birde
Galatasaray ve Besiktas Fenere karsi bilmem Anons subu bu Tür seyler cok sacma ..
Herkes kendi isine baksin ..
Gazetede haber yorumlarini okuyorum Fenerbahce haberlerinde Fenerbahceli taraftardan cok diger takim taraftarlarinin yorumlari var ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi