İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe 1 - Kasımpaşa 3

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
öyle çok üzüldümki , öyle çokki , ağlamamak için zor tutuyorum ama bırakın ulen beni ağlamak istiyorum
agla1.gif
agla1.gif
agla1.gif

korsan.gif
korsan.gif

10 karakter

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Aha aha aha.. Nerde ya o konuşanlar ? Spor bu en nihayetinde yenersin yenilirsin.

öyle çok üzüldümki , öyle çokki , ağlamamak için zor tutuyorum ama bırakın ulen beni ağlamak istiyorum.

Selpak uzatalım göz yaşlarınız için. Lütfen diğer fenerbahçeli arkadaşlar yalnış anlamasın.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Trabzonspor'u 3-1 yendikleri maçın ardından Fenerbahçe'ye meydan okuyan Yılmaz Vural, söylediğini yaptı

Geçtiğimiz hafta oynanan maçın ardından Fenerbahçe ile oynayacakları maça değinerek, "Real Madrid gelse havasını alır. Dün Beşiktaş karşısında Fenerbahçe'yi görmediniz mi? Tek bir pozisyonu yok. Bir Alex kilitlendi, takım bitti. Emre ile Kazım cezalı olacak ve seyircisiz oynanacak. Artık ne olur bilemiyorum" şeklinde konuşmuştu.

Yılmaz Hoca, bu akşam oynanan maçta Fenerbahçe'yi 3-1'le geçerken, söylediklerini de gerçekleştirmiş oldu.

Harbiden bu sefer tuttu :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aha aha aha.. Nerde ya o konuşanlar ? Spor bu en nihayetinde yenersin yenilirsin.

Selpak uzatalım göz yaşlarınız için. Lütfen diğer fenerbahçeli arkadaşlar yalnış anlamasın.

O kişinin basit ve küçük hareketini anlayabilmesi için iyi bir yaklaşım Özcandan fakat zaten anlayabilcek olsa forza baştan hiç yapmazdı böyle bir hareketi.O başlığı açtığı günün öncesinde de beşiktaşa yenilmişlerdi ona rağmen açtı :)

Basit ve küçük işler moderatörüsün kalbimizin.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@dreamz

mesajını moderatörlere bildiriyorum,seviyeni korumayı bilmiyorsan buralarda dolanma.haddini bil densiz.

diğer topice yazdığın mesaja cevap vermedim,ama insanlığı bırakıp farklı yöne gitmişin.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@ozcan , @yagmayok , @sinyor

bu kişilerin yazdıklarına birşey demem,çünkü ben 1 hafta önce bir şaka yapmışımdır,bu şakayı herkes yapabilir.ben yaptığım şakada ne bir hakaretim oldu ne de başka birşey.karşılıklı tatlı atışmalar bunlar.fenerbahçe - gs topicinde'de çok yaptık.avatar iddasına girdik.

dreamz denen cisme lütfen gerekli cezayı veriniz,bu forumda kaç defa bana karşı seviyesizce konuşuldu , şikayet ettim . benim mesajlarım silindi. Ayıptır artık. anamıza bacımıza mı küfür etmelerini bekliyorsunuz.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@dreamz

mesajını moderatörlere bildiriyorum,seviyeni korumayı bilmiyorsan buralarda dolanma.haddini bil densiz.

diğer topice yazdığın mesaja cevap vermedim,ama insanlığı bırakıp farklı yöne gitmişin.

Diğer topicte yazdığım birşey yok daha bir gün önce beşiktaşa kaybetmişken senin kalkıp ertesi gün ah aglarım vah aglarım tarzında yaptıgın hareketin aslında moderatore bildirmelikti. Bende gayet kibar bir şekilde şu şekilde dile getirdim,
inan forza_fb senin bu başlıgı açman daha gülünç.

ki gerçekten gülünçtü birgün önce sen puan kaybetmişsin ama kalkıp çocuklar gibi yuppi yuppi diye geziyorsun.

Seviyeyi böyle bir hareketi yapan birinden duymakta gülünç o hareketin gibi.
Son olarak ekliyeceğim bu kadar bozulcağın birşey söylemedim ki ben yaptıgın hareketin basitligini ve boşluğunu vurguladım.Sakin ol. Senin o tarz bir dalga geçme,alay etme hakkın varsa burda,benim de yaptıgın hareketin basitligini söyleme hakkım var.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@dreamz

sakin olucak bir konu yok,sen davranışımın nasıl olduğunu ölçemezsin.tatlı bir espiridir bana göre.eğer sana göre değilse yazma,yazıyorsanda hakaret tarzında yapma.eğer illa yazacağım diyorsan moderatöre yaz,mod gelsin baksın gerekirse konuyu siler.

yine gelicek bir moderatör bu konudaki mesajları silicek , kırmızı vericek bana . sonunda anamıza küfür edilicek onu bekliyorlar.

geçmişte yaptığınız bu hakaret ve suçlamalar yüzünden bu forumdaki herkesi kaçırmışınız,şu forumda 3 5 kişi var yazan onları kaçırmayın.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dreamz denen cisme lütfen gerekli cezayı veriniz,bu forumda kaç defa bana karşı seviyesizce konuşuldu , şikayet ettim . benim mesajlarım silindi. Ayıptır artık. anamıza bacımıza mı küfür etmelerini bekliyorsunuz.

Banane sana başkasının seviyesizce konuşmasından,onları ayrıca bildirirsin-bildirmelisin.

Birde bu dreamz denen cisim 6 senedir burda ve nasıl hareket etmesi gerektiğini,terbiyesizlik yapmaması gerektiğini biliyor.Sen burası taraftar forumuymuş gibi ah aglarım vah aglarım diye hareket edersen.Dalga geçme hakkını kendin de görürsen benim de sana yaptıgın hareketin basitliğini söyleme hakkım var.Bunu unutma.

Yaptığın hareketin basitliğini söyledim diye ceza alınmayacağını iyi bilmen gerek,eğer o konulara giriyorsan.Tekrar söylüyorum senin dalga geçme hakkın oldugu gibi,benim de senin hareketinin nasıl oldugunu söyleme hakkım var.Bunu niye kabul edemiyorsun? Ki söyledigim sadece hareketinin basit olduguydu.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar madem birbirinize tahammülünüz yok engelleyin birbirinizi. Burada konu kapatilacak yada birilerine ceza verilebilecek bir durum yok. Konusu kitlenecek yaşta seviyede insanlar değilsiniz, bu konuyu kitletmek yerine birbirinize cevap vermemeyi deneyemezmisiniz?

Engellemek istediğiniz rumuzu asagidaki sayfada bulunan form'a ekleyin.
http://forum.iyinet.com/profile.php?do=ignorelist

T

trgy

Misafir
2 maçta 3 gol ofsayt. Ben bunlara sığınmıyorum ama şu son maçta Kasımpaşa'ya verilen goller bu kadar komik olamaz. Birileri Beşiktaş'ı destekliyor gibime geliyor. Özellikle Demirören'i başkanlık koltuğunda isteyenler. Kİmse bunları hiç konuşmuyor. Anca sene sonu gelir öyle ortalığa dökülür bu konular.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
trgy gollere dikkat etmedim maçı pek dikkatle de izlemedim hiç bir art niyetim falan yok ama volkan öyle bir gol yiyorsa ve kasımpaşa o kadar pozisyona giriyorsa yenilmeye mahkumsun. Bu galatasaray için de geçerli. Bir galatasaraylı olarak ne zaman bunları yaşayacağımızı bekliyordum ki 2-3 haftadır puan kaybediyoruz. Her zaman bu böyledir. Fener ile galatasaray didişir beşiktaş aradan çıkar gelir. Ama sanmıyorum böyle devam edeceğini

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dreamz, sanırım bu forumlara çok fazla takılmıyorsun, bu tarz atışmalar sürekli olur, ben, peep, forza, yagmayok, ozcan vs. bu tür mesajları atıyoruz, senin gelip "O kişinin basit ve küçük hareketini anlayabilmesi için iyi bir yaklaşım Özcandan" demen biraz saçma değil mi? bugün forza demiş, yarın peep der, öbür gün çıkar yagmayok dalga geçer, bunlar olağan şeyler yani... bunlara da tahammülümüz yoksa biz nasıl taraftar olacağız, nasıl toplum içinde tartışma yapacağız, ve en önemlisi nasıl bir forumda üye olacağız...

neyse, büyütmenin anlamı yok. istediğimiz kadar konuşalım haftaya yine bu tür "eğlenceli" mesajlar atılacaktır. birbirine tahammülü olmayanların da Loi'nin mesajına bakmalarını tavsiye ediyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu tarz takılmaları uzun süredir takip ediyordum. Ne güzel geyiğe sarıp kafa buluyodunuz birbirinizle. Milletin oynadığı oyundan birbirinizin kalbinizi kırmanız çok anlamsız. Onlar sizin sitenizin hitleri için kavga ediyormu :D
Bırakın atışmayı unutun gitsin eskisi gibi devam edin.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arada kaynadın işte :D

<kd> bu arada benim firefox'ta bir problem var heralde yahu, tıklıyorum tıklıyorum bir türlü açılmıyor, sildim baştan kurdum yine aynı sorun, nasıl yapıcaz bu işi?</kd>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5