İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe 14 - 0 Galatasaray

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sonra feneri neden sevmiyorlar. sen adamı her dalda madara edeceksin sora sevgi bekleyeceksin. hayalperest gençlik işte...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
"Uefa kupası aldık biz, bizi yenseniz ne olur" şeklinde devam edecek 100 yıla artık kendimizi hazırlamamız lazım. :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tıpkı türkiyede şampiyonuz türkiye kupasını avrupa kupasını ne yapalım ? şeklinde devam edecek 100 yıl gibi :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Yoo öyle birşey yok. Bizim hedefimiz avrupada başarı. Sana onu kim söylediyse yanlış söylemiş.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet sizin hedefinizde her takım gibi; Ligde Şampiyonluk, avrupada başarı, Türkiye kupası, süper kupa. Ama kaptırdıklarınızı amaan olsada olur olmasada olur, siz aldınız da noldu, tesadüf canııım.. en cok biz şampiyonuz ligde :hııh: filan demenize hitaben söyledim :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 yıldır ben çok kupa gördüm, fortis kupasıda eksik kalsın :) kendi adımada o kupayı kazanan her takım taraftarınıda tebrik ettim.

Ve benim gönül verdiğim Fenerbahçe Spor Kulübü 2006-2007 sezonu Şampiyonu...

Buyur şimdide seni bekliyoruz... Tebrik için. Yok şayet ben o tarz biri değilim diyorsan konuyu daha fazla bırkalama derim. Ağır eleştirilere girdiğimizde konular çığrından çıkabiliyor. Kalpler kırılıyor üzücü oluyor ;)

Bazı şeyleri anlamıyorsunuz.
Tebrik edilecek bi durum olsa inan ederdim, ama yok.
Niye yok? ligin bitmesine 6 hafta kala sürekli manipilasyon yapan bir yönetiminiz var. Saygı da duymam, tebrikte etmem. Biz lig maçında yenildiğimizde olay çıkarmadık, otu boku mazaret göstermedik. Yönetim maç tekrarı istedi, ama taraftarlardan böyle bir şey duyamamışsındır. Sorun yenip yenilmek değil yani...

sonra feneri neden sevmiyorlar. sen adamı her dalda madara edeceksin sora sevgi bekleyeceksin. hayalperest gençlik işte...

Niye sevilmiyorsunuz.
Antu.com taraftar sitenize gir, en basitinden utanmadan (sen söylemiyorsan alınma, ama gerçek bu) Beşiktaş'ın her bestesini değiştirip söylüyorsunuz. Utanmadan biz yaptık diyorsunuz. Genelleme yapıyorum çünkü taraftar grubunuz yapıyor, ben bunlardan değilim diyorsan istisnalar umursamıyor beni diyorum. Şahsen feneri sevmeme sebebim budur. Olayı lanse edemediysem sana söyle söyleyeyim, scripti çalıp ben kodladım diyorsunuz. Ancak bu kadar bağlanabilirdi bu konu ;)

Fenerbahçem benim, biricik sevgilimmiş.
Ya da çocuklar inanın, inanın çocuklarmış...
Çok komik ya!

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok komik ya!

O zaman galatasaraydan ve trabzondan da nefret etmen gerekmez mi? Kaldıki tüm anadolu kulüpleri bile kendi takımlarına biricik sevgilimli tezahüratı yapıyor. Hepsinden nefret edin, çarşı herkese karşı tabi.. Yine aynı mantıkla tüm sanatçılarda sizden nefret ediyordur. Adamların bestelerini çalıyorsunuz..

Birde ayıptır sorması ne alakası var konuyla bunların? Biz galatasarayı 14-0 yenmişiz bu sene. Konu bunla alakalı. Beşiktaş lılar kimdir? 2 senedir pisliklerle aldığınız kupayı ne karıştırıyorsunuz bu konuya ?

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Pisliklerle aldığımız mı :) işte bu yüzden sevilmiyorsunuz. Sorunun cevabı, yazında gizli.
Pislikle değil, EZE EZE !

(Fenerbahce psikolojisini anlamak güç, şampiyon olamıcaz diye ağladılar şampiyon oldular hala ağlıyorlar :))

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet konunun b. jimlastik kulubü ile alakası nedir hakket.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pisliklerle aldığımız mı :) işte bu yüzden sevilmiyorsunuz. Sorunun cevabı, yazında gizli.
Pislikle değil, EZE EZE !

(Fenerbahce psikolojisini anlamak güç, şampiyon olamıcaz diye ağladılar şampiyon oldular hala ağlıyorlar :))

Ağlayan sensin şuan. Alakanız olmayan her konuya giriyorsunuz. Ama bir gerçek varki, beşiktaş herzaman 3. takım olacaktır Türkiyede ;)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı şeyleri anlamıyorsunuz.
Tebrik edilecek bi durum olsa inan ederdim, ama yok.
Niye yok? ligin bitmesine 6 hafta kala sürekli manipilasyon yapan bir yönetiminiz var. Saygı da duymam, tebrikte etmem. Biz lig maçında yenildiğimizde olay çıkarmadık, otu boku mazaret göstermedik. Yönetim maç tekrarı istedi, ama taraftarlardan böyle bir şey duyamamışsındır. Sorun yenip yenilmek değil yani...

Niye sevilmiyorsunuz.
Antu.com taraftar sitenize gir, en basitinden utanmadan (sen söylemiyorsan alınma, ama gerçek bu) Beşiktaş'ın her bestesini değiştirip söylüyorsunuz. Utanmadan biz yaptık diyorsunuz. Genelleme yapıyorum çünkü taraftar grubunuz yapıyor, ben bunlardan değilim diyorsan istisnalar umursamıyor beni diyorum. Şahsen feneri sevmeme sebebim budur. Olayı lanse edemediysem sana söyle söyleyeyim, scripti çalıp ben kodladım diyorsunuz. Ancak bu kadar bağlanabilirdi bu konu ;)

Çok komik ya!

he bende şimdi ultraalan öle yapmış adnan polat camdan bakmış diye sana laf edeyim dimi. mantıklı konuşmuyorsunuz sizin tebrik etmenizi beklerken ben sizi bu tarz davranışlarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

kimsenin bizi sevmesini istemedik, Bizim sevgimiz bize yeter. bu konuya son mesajım çünkü gereksiz ve alakasız mesajlar atılmaya başladı. kalp kırmak kolaydır. ufak bir söz bile buna yeter. hadi size iyi sohbetler.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ağlayan sensin şuan. Alakanız olmayan her konuya giriyorsunuz. Ama bir gerçek varki, beşiktaş herzaman 3. takım olacaktır Türkiyede ;)

ağlayan kim yahu ? şampiyonlugumuzu aldılar sahamızı kapatacaklar filan mı diyorum ? ya yazdıklarımı okumuyorsun yada ne yazdıgından haberin yok. postları iyice baştan sona oku bakalım kim konuya dahil etmiş bizi. Alen'in de dediği gibi bizim kimseyle işimiz olmaz, biz beşiktaşız. Bizimle işi olan gelir, beşiktaştayız :)
3. takım konusunda ise ne konuda baktıgına göre değişir, rekorlara ilklere bak yada hepsini geç biz kurulduğumuzda hiçbiriniz yoktunuz neyin üçüncülüğü ? sadece lige göre değerlendirme yaparsınız daha sonrada dersiniz bizim hedefimiz avrupada başarı :D
her neyse, yiyin birbirinizi beşiktaş'tan bahsetmeyin gs fener olarak takılın başlıkta madem öyle..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kastın konuya beşiktaşlı yazmasın ise haklısın, fakat o yazdıgım postla beşiktaşla alakalı hiçbirşey yok tamamiyle konu ile alakalı ve bir üstteki posta cevap niteliğindedir. Her neyse uzatmanın mantığı yok, hoş sohbetler ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya beşiktaşlı yazsın, isteyen yazsın o konuda kimse birşey diyemez ama beşiktaşa gelmesin konu. Kaldıki ilginç bir istatistik ve Fenerbahçenin 100. yıldaki övüncüyle ilgiliydi. Konu neden fenerbahçenin sevilmemesine bağlandı şaşırdım. Yorum bile eklememiştim habere..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5