İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe 2 - Sivas 2

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 4 oyuncu olayı bana "merdiven araları boş bırakılmadı ondan yenildik" gibi bi olayı hatırlattı ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz yenik sayılınca kimse böyle oyunlar yapılıyor vs demiyor? bu nasıl bir düşmanlık bunun neresinde spor objektik bakamadıgınız konularda niye yorum yaparsınız bunuda ben anlıyamıyorum... sanırsam bende yapıyorum arada sırada.. ama yanlış geliyor...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne oldu hak yerini buldu. fener hep böyle yapıyor. sıkışınca hemen birşey uyduruyorlar. hani kural hatası vardı?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe Türk futbolu üzerine politika üretiyor, diğerleri de Fenerbahçe üzerine. Fenerbahçe hata yaparsa haksızlık oluyor Fenerbahçe'ye yapılırsa "oh hak etti" oluyor. Biraz dürüst, içten pazarlıksız olmak lazım. Başarısızlığının sebebi olarak sürekli başkasını görmeye çalışan, suçlu arayan, kelle isteyen kültürden kurtulmamız lazım.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olursa olsun çok zevkli bi maçtı :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Yarın akşam Aziz Başkan atv de ahmet çakarın karşısına çıkacak.
Merak ediyorum ahmet çakar o salakça konuşmalarını Başkan karşısında da yapabilecekmi.
Hiç sanmıyorum.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yarın akşam Aziz Başkan atv de ahmet çakarın karşısına çıkacak.
Merak ediyorum ahmet çakar o salakça konuşmalarını Başkan karşısında da yapabilecekmi.
Hiç sanmıyorum.

O şekilde konuşursa Aziz Yıldırım çok terler. Ayrıca Ahmet Çakar'ı o vurdurmuş gibi söylentiler vardı. Belki korkar Ahmet, ama Kazım Kanat'la konuştuğu gibi Aziz Yıldırım'la da konuşmasını bekliyorum. Yarın akşam ATV'de olacağım. :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
O şekilde konuşursa Aziz Yıldırım çok terler. Ayrıca Ahmet Çakar'ı o vurdurmuş gibi söylentiler vardı. Belki korkar Ahmet, ama Kazım Kanat'la konuştuğu gibi Aziz Yıldırım'la da konuşmasını bekliyorum. Yarın akşam ATV'de olacağım. :D
Kazım Kanat'a söylediklerinin çeyreğini Aziz Başkana söylemeye cesaret dahi edemez. Adamın uslubu bir defa rezil. Bunu sadece orada sütüdyoda ki kişilere yapabilir.
Aziz başkan yine biraz daha yumuşak. Ya konuk Adnan Polat olsa bu tarz ağızları yapmaya cesaret edebilirmi?
Ben izliyorum ve hoşuma gidiyor, bir Fenerli olarak Kazım Kanat yorumlarını değerli buluyorum, programın en sempatik adamı. Tabi bana göre :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5