İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FENERBAHCE AMPYON OLDU!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adnan polata da fenerbahçe rozeti takmak isteriz..
zaten çok hevesli buna..azimli görüyorum onu..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
buda demek oluyorki bunlar fenerbahçeye yatacak

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
buda demek oluyorki bunlar fenerbahçeye yatacak

Bu anlayış yüzünden türk futbolu bir yere gelemiyor zaten. Bahsettiginiz türkiye'nin futbolda başını çeken 2 takım, birbirlerinin maçlarında yatacaksa anadolu klüpleri maç satmış çok mu :) Kimse kimseye yatmaz, yenilir o ayrı konu ama yol vereceğini sanmıyorum..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben istediğim gibi anlamakta özgürüm arkadaşım ne alakası var türk futbolunun taraftarın anlayışıyla sizin yöneticiniz istedigi kadar polemik yaratıp istedigi gibi konuşunca hemen yandaş olup gülüp geçmesini biliyorsunuz ben veya bir başkası düşüncesini söyleyince türk futbolu biryere gelemiyor oluyor bumudur sizin düşünceye saygınız ? kimse kimseye yatmazmış neleri çıkıyor televizyonda ne şikeler yapıldı türk futbolunda kimse kimseyi kandırmasın zamanında tanju bile almış tüm takımla birlikte çatır çatır yedik parayı demiş şimdi ben yatacak deyince de amannn....

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
demekki spor ajansları da imla hatası yapabiliyormuş :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben beşiktaşlıyım bu arada, senden tek farkım objektif bakıyorum olaya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5