İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Fenerbahçe Büyüklüğünün ADI KONAMAZ"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Fenerbahceli olmama ragmen, bu yaziyi Fenerbahce ye yakistiramadim.
Sampiyon olunsaydi, son mac kaybedilmeseydi bu yazi yine yayinlanirmiydi?
Bilmem diger takimlar Fenere karsi birlesmis, boyle seylerin golgesine sigininmak yakisik alirmi?

E

erotikbul

Misafir
iyinet' Alıntı:
Fenerbahceli olmama ragmen, bu yaziyi Fenerbahce ye yakistiramadim.
Sampiyon olunsaydi, son mac kaybedilmeseydi bu yazi yine yayinlanirmiydi?
Bilmem diger takimlar Fenere karsi birlesmis, boyle seylerin golgesine sigininmak yakisik alirmi?

Sanıyorum yazıyı puan farkı ile öndeyken açmış eleman. Amacı, bundan 10 hafta önce şampiyon olmaları gerekirmiş. :D

Diğer görüşüne katılıyorum, objektif yorum yaptığın için teşekkürler. Bu şekilde yaklaşım devam ettikçe, saygı azalacak ve daha kötü duruma gidecek Fenerbahçe. Kendi kendini yakmış olacak bir nevi.

Bu arada, yazan eleman da Amerika'dan sanırım ama baya cins biri.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde anlamadığım hala neyin tartışması yapılıyor en fazla hakem hatasıyla kazanan takım 9 puanı elle ve 6 haftada 2 elle gol hiçbir ligde yok üstelik ikisinide aynı takım atmış.. starda bundan daha detaylı göstermişti bu yazı daha uzun aslında hakemlere bile yazıda laf atılmış .. bunlar görülmezlikten geliniyor birde 17 takım neden birleşsinki ?

Elle yapılanları herkez unutmaya çalışırken başka bir legalpara ile çıkılması saçma geliyor tamamen taraftarı hedef alan bir açıklama yapılmış.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring' Alıntı:
birde 17 takım neden birleşsinki ?
Fenerbahçenin diğer takımlarla arayı açması.

Ve elinizdeki fenerbahçeyi sevmeme nedeni olan büyük başkanımız bu 17 birleşimi yüzünden istifa etti. Bundan sonra başkanımıza laf etmeyin artık. Gerçekten çok üzüntülüyüm ve sebebiyet verenlere çok kızgınım...

O

oyunkurucu

Misafir
Fenerbahcede 100. yili icin Bizans oyunlari basladi. Aziz Yildirimin görevi birakmasi falan hikaye. Kukla bir baskan ile arkadan yine kendisi yönetecek cok büyük bir ihtimalle.

Bu sezon icin halen daha hakem cart curt diyenlere gercekten cok sasiriyorum ve ayni lig ve sezonu mu izledik diye soruyorum kendi kendime.

Forumlarda her zaman fenerliler yazar, UEFA kupasinin sapiymis, süper kupanin bilmemnesiymis, cok uzun zaman olmus falan filan. Ben okudukca sasiriyorum, sizleri de üzmek istemiyorum ama siz inatla yazip beni sasirtmaya devam edeceksiniz.

Yalniz sunu söyleyeyim: Adnan Polatin dedigi gibi,

bizim mazimiz, sizin istikbaliniz (Gerci ben istikbal konusunda da süpheliyim ama).

Neyse, allah herkese Galatasaray gibi bir takim nasip etsin. Fenerli dostlarimiza da.

Saygilar

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunkurucu' Alıntı:
Neyse, allah herkese Galatasaray gibi bir takim nasip etsin. Fenerli dostlarimiza da.
Saygilar
Mazide yaşıyan bir kulübü örnek alacak kadar küçülmedi Fenerbahçe. Allah ogünleri göstermesin bize.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunkurucu' Alıntı:
Fenerbahcede 100. yili icin Bizans oyunlari basladi. Aziz Yildirimin görevi birakmasi falan hikaye. Kukla bir baskan ile arkadan yine kendisi yönetecek cok büyük bir ihtimalle.

Bu sezon icin halen daha hakem cart curt diyenlere gercekten cok sasiriyorum ve ayni lig ve sezonu mu izledik diye soruyorum kendi kendime.

Forumlarda her zaman fenerliler yazar, UEFA kupasinin sapiymis, süper kupanin bilmemnesiymis, cok uzun zaman olmus falan filan. Ben okudukca sasiriyorum, sizleri de üzmek istemiyorum ama siz inatla yazip beni sasirtmaya devam edeceksiniz.

Yalniz sunu söyleyeyim: Adnan Polatin dedigi gibi,

bizim mazimiz, sizin istikbaliniz (Gerci ben istikbal konusunda da süpheliyim ama).

Saygilar

hangi maziniz? kuruldugunuz yıllarda tek bir türkün bile sizi sevmediği yıllarmı? yoksa kurtuluş savaşında sizze madalya vren fransızlarmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5