İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fenerbahçe eintracht frankfurt maçı

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spiker bi ara semih in golünde hem gol hem penaltı dedi o sıra başka bi işle muşguldüm duyunca dedim yeni kurallar çıktı herhalde...

Arkadaş da diğer odadan bağırıyor; basket faul mü oldu :p Tabi ben spikerin yorumuna yerlerde yatarak tepki veriyorum :D

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aurelio nun golü nasıl verilmez yaw.. ofsayt dedi böyle birşey olurmu yan hakemler bile bayrak kaldırmadı. enteresan

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maç gitti geldi. Yenilsek cok yazık olurdu. Cok gol kacırdık farka gidebilcek bi macı ne hale soktuk..

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birisi bana İlker Yasin'in bahsettiği Penaltı-Gol ne demek anlatabilir mi ? Basket-Faul gibi bişeymi ? :D

Ne zaman kurtulucaz bu spiker bozuntusundan.

Tabi birde şu var o pozisyon aslında Penaltı-Gol-KırmızıKart olmalıydı

Yaşlandın artık İlker Yasin. Pozisyonları iyi süzemiyosun :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her maçta bizi öldüren hakemlerden biri daha. Beddua etmeden izlediğimiz maçımız olmadı. Komplo teorisi gibi gelebilir ama o kırmızı kartı bile bile vermediğini düşünüyorum. Bu kadar maç, bu kadar farklı hakem, tek ortak nokta Fenerbahçeyi katledin. Bu kadar bariz hatalar yapamaz kimse. O kadar aptal birini hakem yapmazlar, yapsalar bile uefa ya vermezler normalde. Eğer bu hakemler uefa maçlarını hakediyorlarsa, ben türk hakemlerinin sonuna kadar arkasındayım.

Şükürki tur atladık. Umarım yarın beşiktaşta atlar. Herkese tebrikler..

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aurelio nun golü nasıl verilmez yaw.. ofsayt dedi böyle birşey olurmu yan hakemler bile bayrak kaldırmadı. enteresan

O poziyonu ofsayt diye değil Lugano faul yaptı diye kesmiş hakem. Dün gece FBTV'de söylediler.

Tabi büyük spiker ilker yasin ofsayt deyince bizde gaza geldik :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu Lugano'da ne ayı adamdir ya, elinin ayağının ayarı yok birini öldürecek bir gün sahada. Bir de ikinci golde Edu'yu özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Kemal sunal filmlerinde şaban bile daha iyi futbolcuydu, adam avare geziniyor.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlker Yasin : Hem penaltı hem gol...

Engin Günaydın maçı sunmuş olsaydı bu kadar komedi olmazdı :)

Şaka bir yana Fenerbahçe çok rahat kazanabileceği maçtan beraberlikle ayrıldı.. Sonuçta tur atladı tebrikler.. İnşallah Beşiktaş'ta tur atlar.

I

indirbir.com

Misafir
Bu Lugano'da ne ayı adamdir ya, elinin ayağının ayarı yok birini öldürecek bir gün sahada. Bir de ikinci golde Edu'yu özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Kemal sunal filmlerinde şaban bile daha iyi futbolcuydu, adam avare geziniyor.

Angelo Güney Amerikanın En iyi Defansıymış En iyisi buysa en kötüsünü gormek istemem harhalde.

birde Lugano bir maçda 32 faul yaptı + bir serbest vurustan gol geldi sanırım celta macıydı inşallah FENERBAHÇEMİZ Alır UEFA'yı almayacak takım değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5