İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe hakeme tepkili

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı, Gençlerbirliği maçındaki hakem kararlarını eleştirerek, orta hakem Yunus Yıldırım'ın 2 penaltıyı vermediğini iddia etti.

Murat Özaydınlı, Fenerbahçe lehine penaltı verilmesinden korkulduğunu, ve Fenerbahçe'nin penaltı fakiri haline geldiğini söyledi.

Gençlerbirliği maçıyla ilgili olarak FB TV'ye açıklamalar yapan Murat Özaydınlı, şunları ifade etti:

''Çok kritik bir maçtı. Galatasaray ve CSKA Moskova maçlarından sonra, futbolcularda bir adrenalin boşalması yaşandı. Gençlerbirliği'nin de şiddetle 3 puana ihtiyacı vardı. Saha zemini fevkalade kötüydü. Bülent Korkmaz'ın nasıl top oynattığını bildiğimiz için, sakatlıklar yaşanmasından korkuyorduk.

Hakemler aleyhine konuşmak istemiyoruz. Yunus Yıldırım da beğendiğimiz bir hakem. Ancak hakem 2 penaltıyı nasıl görmedi? Bunu anlayamadım. Televizyondan seyredilip, 'Evet penaltıymış' denmesine de karşıyım. Pozisyon o anda görülüp, verilmeli. Niye Fenerbahçe lehine penaltı verilmesinden korkuluyor? Şu takıma çalınıyor da bizim takıma niye çalınmıyor diye demagoji yapmak da istemiyorum. Penaltı fakiri haline geldik. Hakem daha fazla kart göstermeliydi. Maçın son 5 dakikasında gösterdiği kartları, ilk 5 dakikada gösterseydi, çok temiz bir maç olurdu. Trabzonspor maçını da alırız, ancak ilk yarıyı lider değil, ikinci sırada bitiririz.''

-ÖZDEMİR: ''OYNAMAMIZA MÜSAADE EDİLİRSE HER MAÇI ALABİLİRİZ''-

Başkanvekili Nihat Özdemir ise üstü kapalı bir şekilde eleştirilerde bulunarak, Fenerbahçe'nin futbol oynamasına müsaade edildiği takdirde, her maçı alabilecek güçte olduğunu söyledi.

FB TV'ye açıklamalar yapan Nihat Özdemir, maçın zorluğuna dikkat çekerek ''Gençlerbirliği'nin de şiddetle puana ihtiyacı vardı. Saha zemini çok kötüydü. İkinci yarıda 15 dakika oynadığımız oyunla maçı aldık'' dedi.

Fenerbahçe'nin yıldızlarla dolu, çok güçlü bir kadrosunun olduğunu söyleyen Nihat Özdemir, ''Oynamamıza müsaade edilirse, her maçı alırız. Üstü kapalı olarak söylüyorum ama isteyen istediği gibi anlasın. Yeter ki bu takıma futbol oynatsınlar. Bunun örneklerini gördük'' ifadelerini kullandı.

Ankara deplasmanından alınan 3 puanı ''altın'' olarak niteleyen Özdemir, defansın göbeğindeki Edu ve Lugano'nun cezalı duruma düşmesini de ''Handikap'' olarak değerlendirerek, ''Ancak hocamız hafta içinde gerekli tedbirleri alır'' dedi.

Nihat Özdemir, ilk yarının son haftasında Trabzonspor'u da yenerek, devreyi lider kapatacaklarını sözlerine ekledi.

HaberTurk

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Deivid'in yokluğunu fazlasıyla hissettik.
Neyseki Trabzonspor maçında oynayabilecek :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçı sahada izledim ben gördüm hakem nasıl göremedi penaltıyı onu anlamıyorum..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ligde geride kalan 16 haftada penaltı kazanamayan sarı lacivertliler, 2006-2007 sezonunda da 28 hafta boyunca penaltı atamamıştı.

Bu sezon ligde en çok penaltıyı Galatasaray kazanırken (5 kez), sarı kırmızılılar bu atışların 4’ünü gole çevirdi. Sarı kırmızılıları 4’er penaltı kullanan Denizlispor, Gaziantepspor ve Çaykur Rizespor takip ediyor. Ligde Fenerbahçe gibi hiç penaltı kullanamayan diğer takım lig sonuncusu ve ligin en az gol atan takımı Kasımpaşa.

Bu sene 16 hafta 0 penaltı, geçen sene 28 hafta 0 penaltı 2005 sezonu itibariyle sayılınca 34 hafta(fikstür boyu) 0 penaltı, ortalama senede 2 penaltı kazanıyoruz, ligin en çok gol pozisyonuna giren ve en az penaltı kazanan takımları listesinde istikrarlı şekilde ilk 2'deyiz devamlı, istatistikler ortada, bunun da adı tesadüf.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tesadüfün adı ulusoy fazla irdelemeye gerek yok.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bunlara gerek yok, biz işimize bakalım. Penaltıya ihtiyacı olan bir takım değiliz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Penaltı vermeyelim demezler sanırım ya.. Fenerbahçeliyim ama yine de bir takım penaltılara güvenerek oynamamlı.Bir maçta 2 penaltı çalmadı diye belki puan kaybedebiliriz.Ama sonuçta daha çok pozisyona giremeli ve her hataya karşıda galip gelmeliyiz.Hakemleri de bu kadar eleştrmek onları da strese sokuyor.Sonrada hata yapmayım derken, daha çok hata yapıyorlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5