İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Sevilla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumu kilitleyebilirmiyim:)

malum büyük bi çoğunluk sessizliğe büründü semihten çok iyi öğretmen olur herkesi susturma yeteneğine sahip:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bence forumu semih kitler :D sevilla ya kitlediği gibi :p

baktımda bazı arkadaşlar yok hala forumda, bekliyoruz onlarıda aramıza :D

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok yok kilitleme söylediklerini yalayıp yutacak birisi var onu bekliyoruz. :) 23:45 de burada olacaktı ama hala göremedik :D

wpturkiye nerdesin :)

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
soruyolar 3-2 sizin için avantaj mı diye :)

yahu ne avantajı evinde 2 yemişsin adamların sahasında sonun ne olacak bir düşün fb'li...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne tavsiye edersin, üzülelim mi yendik diye? Niye yendiniz diye adamları mı dövelim? İyi oynarsın Brezilya milli takımı derler, brezilyalılar kötü oynar aldıkları yabancılar 2. kalite derler, maçtan önce kaç tane yiyeceksiniz derler, maç biter yenersin, gelecek hafta sonun ne olacak derler. İki kelimelik bir tamlama var, o olduktan sonra en iyisi susmaktır aslında.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhahaha :D

noldu fener düşmanları,noldu sizin sevillanıza?hiç savunmaya geçmeyin koyduk mu bir Türk takımı olarak Koyduk.:D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sevilla bu gün gs lilerin parasını hortumladı biraz hırçın olmaları normaldir :D
Fenerbahçe liler yani benim gibi banko Fenerbahçe diyenler iddadan para kazandı :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zİya Şengül'e bakın la İtalyan mafyası olmuş o şapkayla :D Parma'lı mafya Ziyagonetti

Şu hakem hocasının adı neydi Bülent bilmemne onun da bigün İsmet Badem'in şapkası gibi birinin peruğu çekmesini bekliyorum ya o an için yaşıyorum desem.. yok abartmıyim ama süper olur

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

kimliğinde yazanı bilmiyorum ama türk olarak düşünmediğin gerçek...
ben bunu anlayamam zaten hiç bir zaman...
avrupada yenilen bir türk takımı sadece kendi zarar görmüyor, ülke puanıda düşüyor. Geçen yıl uefa yı takip ettinizmi hiç ? Hiç sanmıyorum o yüzden kısaca hatırlatıyım...Geçen yıl Sevilla yarı finalde Osasuna ile finalde ise Espanyolla karşılaştı. Yani hepsi ispanyol. Biz o kadar olamayalım tabi ama yarısı bile olamayız sizler gibi türk düşünmeyen adamlarla ;)

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
almanmısın demiş onu öyle düşündüren ve yazdıran ne ise
beni de öyle yazmaya iten odur.
Bunda anlamayacak bişi yok.
Bende bildiğin türk'üm işte.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haydi sevillya fb'yi çok yener orası kesinde.
Kaç farkla onu bilmiyorum..
fb'ye boooool şanslar :)

konuyu kilitliyorum..

sonuç olarak fenerbahçe yenmiştir.. fenerbahçelilerin hepsi bundan dolayı sevinç ve gurur içindedirler diğer bir grup ise gerek fenerbahçeyi sevmemesi gerek türkiye yi sevmemesi sebebiyle üzülmüş durumdadır... fenerbahçeli olmayan ve sevinçli olanlarında bulundugunu planlarsak herkes zaten kendi görüşüyle şuan olumlu olumsuz bir duygu içindedir.. tartışılcak bişiy kalmamıştır.. olay geçmişte kalmıştır..

edit: ben kimseye kişisel birşey söylemedim birine kişisel birşey söylemek için olduda pm yerine forumu kullandım konuyu kilitleyecek kadar dikdatör değilim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5