İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Young boys maçının ilk 10 dakikasını izledim ve utandım.Ne adam akıllı paslaşma var , ne organize olma var .Kısacası Fenerbahçe'de futbol adına gram birşey yok.Bütün sene böyle devam ederse gelecek sene Bank Asya liginde Fenerbahçe'ye başarılar..

(Fbliyim)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Köstek olmayalım ya, takıma yeni bir adam geldi.
Destek olmalıyız.

Avrupada başarılar dileriz.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Stoch güzel oyuncu koşuyor , çabalıyor.

2-1 ilk yarı bitti bu arada.Kazım'ı geri almakla hata yaptık ..

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ne olursa olsun FB'liyiz. Yenilse de, yenilmese de. Kazanamasa da. ^^

T

trgy

Misafir
Açıkçası ben beğendim. Takımın yarısı yok bunu da unutmamak lazım. Lugano ve Gökhan Gönül olmazsa bu takımın yarısı yok demektir zaten. Eleştirmek için erken daha.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hazırlık maçı edasıyla çıktılar sahaya ve düşününkü koca bir sezon oynamamış futbolcularla oynuyorsunuz. Ayrıca kamp süresince hep aynı 16 kişi oynadı ve yorgunlardı. Takıma tam olarak bakınca; Dia, gökhan, lugano ve daha özer gibi bir çok eksikle çıkıyorsunuz. Hazırlık aşaması bitmedi ve ilk resmi maçtı. Bence göze hoş gelecek bir futbol oynıyacak bu sene fenerbahçe. İyi bir forvette gelirse çok rahat ligi göğüsler diye düşünüyorum.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben bu seneden hiç umutlu değilim. Ligde erken kopmaya kendimi şimdiden hazırlamış bir vaziyetteyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5