İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçeliler Ne Yapacağız?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yaşanan şike soruşturması Fenerbahçelileri derinden üzmüştür. İspata, kanıta gerek kalmadı. Artık her şey ortada. Geçen sezon belkide daha önceki sezonlarda da şikeyle şampiyon olmuş bir takımımız var.

Ben bundan utanç duyuyorum. Çevremdeki Galatasaraylı ve Beşiktaşlı arkadaşlarıma cevap verebilecek durumum yok. Çünkü hemen şikeci, hileci lafını yapıştırıyorlar. Bu utancı bize kim yaşattıysa cezasını çekmesi gerekir.

Çok rezil bir duruma düştük. Küme düşmemiz ise uluslararası kamuoyunda büyük etki yaratır, yalnızca Türkiye'de değil Avrupa'da da zor durumda kalacağız. Fenerbahçe marka değerini yitirmiştir. Öncelikle kulübün adı değiştirilmelidir. Ana temamızdan uzak kalmadan simgemizi kullanabiliriz. Kanarya Spor olabilir mesela. Renklerde sabiti kalabilir. Böylece ilerleyen yıllarda bu kara leke Kanarya Spor'un üzerine yapışmayacaktır.

Ben gönülden Fenerbahçeliyim. Bir çoğu gibi şike iddialarından sonra ezeli rakibimiz Galatasaray'ın saflarına katılmadım. Her ne kadar Avrupa'da bilinen bir takım olsalar da biz onları hep yendik. Bu bizim gururumuzdur. 2. lig'e düştüğümüzde bu görevi şanlı Beşiktaş'a devretmek istiyoruz. Bizim yerimize sen yen Beşiktaş.

Her şeye, herkese rağmen, Darağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE!

P.s.: Antu.com tarafsızlığını yitirmiştir. Bu konunun aynısını Antu.com forumlarında açtım. Onlarca Fenerbahçeli bana katılmasına rağmen (Özellikle Kanarya Spor fikrime) konu yönetim tarafından silindi. Yazıklar olsun.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kanarya fikri hoş deil bence, bir galatasaraylı olarak söylüyorum.fenerin düşürülmesi şart bence,artık şikeye karşı bir caydırıcılık olsun,alt sıralardaki bi anadolu takımı yapsaydı bunu,anında ligden ihraç edilmişti.diğer büyüklere de ders olur artık, şike ve teşvik tarihe karışır umarım.İsterse bucaspor şampiyon olsun,ama temiz bir lig olsun ve bu sayede belki avrupada başarıyı yakalarız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5