İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahcenin Derbi İndexi :)

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Öyle ise Dikkatsizligim Yüzünden Forum Üyelerinden Özür Dilerim Ayrıca Mümkünse Konu Kilitlenebilirmi Yada Siline Bilirmi Gereksiz Yere Kasmasın

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bırakın görsün herkes görsün :D

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
19 yaşındayım gs'nin fb yi yendiğini gördüm. :) fb'nin Türkiye kupasını göremedim. İnşallah alırlar

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fenerbahce.com sitesi boyle şeylerlemı uğraşıyor !
Bu konuda takdır ettığım tek sıte galatasaray.org yensede yenılsede her maçdan sorna maç ile ilgili bir fotoğraf koyuyorlar hatta haftaiçi de o gunun antremanından bır resım...
(bir ferzabesiktası takdır ederım zamanında yerınde ve anlamlı ındex çakarlar genelde)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu konuda takdır ettığım tek sıte galatasaray.org yensede yenılsede her maçdan sorna maç ile ilgili bir fotoğraf koyuyorlar hatta haftaiçi de o gunun antremanından bır resım...
(bir ferzabesiktası takdır ederım zamanında yerınde ve anlamlı ındex çakarlar genelde)

golf maçı değil hocam bu dünyanın 3.cü büyük derbisi olacak o kadar :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
3. değil en büyük en büyük

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
derbının buyukluğune bır şey demıyorum,
aynı idexı 4 buyukler dışında bır takımın sıtesı yapsa tamamda, kurumsallamış borsaya açılmış bir şirketın web sıtesınde ne işi var çiko nun heueuh,
Yanı düşünüyorum bir şirket ıhale yı kazanınca sıtesıne koymuyordur heralde ıhale boyle alınır arkayada mısket havası fılan

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

fenerbahce.com taraftar sitesidir.

fenerbahce.org resmi sitedir. index konusunda resmi spor sitelerinden 1000 kat daha fazla duyarlıdır 1e1 bunu gördüm ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
derbının buyukluğune bır şey demıyorum,
aynı idexı 4 buyukler dışında bır takımın sıtesı yapsa tamamda, kurumsallamış borsaya açılmış bir şirketın web sıtesınde ne işi var çiko nun heueuh,
Yanı düşünüyorum bir şirket ıhale yı kazanınca sıtesıne koymuyordur heralde ıhale boyle alınır arkayada mısket havası fılan

bu yazdığın bir şirket için doğru ancak kulüp firmaları için yanlış. onlarda her ne kadar şirket olsada taraftarlarıyla büyüyorlar. fanatiklerle para kazanıyorlar. bunu es geçmemek lazım. Normal bir şirket sitesine giren ziyaretçi ile kulüp sitesini ziyaret eden arasındaki farkı anlatmya gerek yok sanırım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5