İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe'ye 1 maç seyircisiz!

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2008
Mesajlar
2,020
Reaction score
16
Konum
Ankara
Galatasaray zaferi sonrası Fenerbahçe'de gözler Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na çevrildi.

Derbi ile ilgili hakem ve temsilci raporları dün Türkiye Futbol Federasyonu’na ulaştı. Bu sabah Hukuk Kurulu yapacağı toplantıyla derbi maçıyla ilgili sevkini gerçekleştirecek. Sarı-lacivertli kulüp saha olaylarını kapsayan 51. madde ile 52. maddede yer alan çirkin ve kötü tezahürat eylemlerinden Disiplin Kurulu’na sevkedilecek.

F.Bahçe’ye 1 maç seyircisiz oynama ile küfür ve diğer ihlallerle birlikte toplam 70 bin TL para cezası gelmesi bekleniyor. Maçtan önce ısınma sırasında yaşanan olaylar nedeniyle ise futbolculara ceza gelmeyecek. Çünkü hakemin görüş sahası içinde olmayan anda gerçekleşen bu tip olaylarda görüntüye bakıp ceza verilmiyor. Dün bir açıklama yayınlayan TFF Yönetim Kurulu da, olaylara karşın hakemin inisiyatifini kullanarak maçı başlattığını bildirdi.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst