İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe'ye AZ Alkmaar

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BEnce Fenerbahce'den cok TUrkiye'yi ilgilendiren maçlar. Ulke puanı icin cok cok kritik olacak fenerin aldıgı yer puan. Umarım Az'yi cok rahat olmasada gecer. Sonra MU karşısında dişe diş bir futbol oynar turk gibi mucadele eder ve eler sonrası allah kerim...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BEnce Fenerbahce'den cok TUrkiye'yi ilgilendiren maçlar. Ulke puanı icin cok cok kritik olacak fenerin aldıgı yer puan. Umarım Az'yi cok rahat olmasada gecer. Sonra MU karşısında dişe diş bir futbol oynar turk gibi mucadele eder ve eler sonrası allah kerim...

MU derken?
Newcastle United ile oynayacak AZ'yi elerse. Tabi Zulte bir sürpriz yapmazsa..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence AZ yi geçersek NU'yu çok daha rahat geçicez. Fenerbahçe hollanda, çek, slav gibi gösterişsiz ama sağlam oynayan ülkelerin takımlarına karşı çok zorlanıyor, AZ'nin en çok kontra ataklarından çekiniyorum, hatayı affetmezler. Özgüvenli açık futbol oynayanlara karşı mücadele edecek gücümüz var defansta hata yapmazsak fark da atabiliriz NU'a bana göre.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AZ Alkmaar cok iyi hucum edebilen bir takim. Cok gol atiyorlar. Ama defanslari o kadar iyi degil. Ayni Fener gibi.
Ortada bir mac... iki tarafinda sansi var.. ilk macin evde olmasi biraz dezavantaj.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5