İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Fener'i eze eze yendik. Yine yeneceğiz"

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Trabzonspor'un kalecisi Onur Recep Kıvrak, zorlu maç öncesi iddialı açıklamalar yaptı!

Onur, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile oynadıkları maçla futbol hayatında ilk kez bir final maçına çıktığını ve onda da kupayı kazanmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, ''Çok güzel bir duyguydu. Çocuk gibi mutluluk hissettim. Gerçi yaşım o kadar da büyük değil. Çok heyecanlı bir şey. Önümüzdeki sene en büyük hedefimiz şampiyonluk kupası'' dedi.

Trabzonspor taraftarının dönüşte çok coşkulu bir karşılama yaptığını vurgulayan Onur, şöyle konuştu:

''Bazı futbolcular, kameralarıyla taraftarları çektiler. Çünkü böyle bir atmosferi hiçbirimiz görmemiştik. Gece yarısı olmasına karşın bizi karşıladılar. Hiçbirimiz o kadar taraftarın geleceğini beklemiyorduk. Onları görünce çok şaşırdık. Trabzonspor taraftarının potansiyelini biliyorduk, ama gözle görünce de inanılmaz derecede şaşırıyorsun.''

Kupa maçı sonrası oluşan havanın kendilerini inanılmaz derecede etkilediğini ve heyecanlandırdığını anlatan Onur, ''Gelecek seneler için bu bizi müthiş isteklendiriyor. Takım arkadaşlarımızla konuşuyoruz, eğer şampiyon olursak nasıl bir atmosfer olur. Şampiyonluk kupasını kaldırdığımızı düşündüğümüz zaman tüylerimiz diken diken oluyor. Gerçekten önümüzdeki sezon hedefimiz 3 kupayı da Trabzon'a getirmek. Arkadaşlarım onun için şimdiden heyecanlılar, inanılmaz derecede hırslılar'' diye konuştu.

''LİGDE DE YENMEK İSTİYORUZ''
Onur, Fenerbahçe karşısında Ziraat Türkiye Kupası'nda iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, ''Tabiri caizse eze eze Fenerbahçe'yi yendik. Gerçekten o maçta çok iyi oynadık. Geriye düşmemize rağmen arkadaşlarımızın gözlerinden kupayı alabileceğimizi anlayabiliyorduk. Onları kupada yendik. Ligde de yenmek için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

''GELECEK YIL ÇOK FARKLI BİR ONUR OLACAK''
Onur, bu sezon performansının ligin ikinci yarısında yüzde 70-75 sevilerinde olduğunu anlatarak, ''Ama önümüzdeki sezon çok farklı ve başarılı bir Onur izleteceğim diye düşünüyorum. Tamamen kendime güvenim geldi. Önümüzdeki sene herkes gerçekten çok farklı bir Onur izleyecek'' diye konuştu.

Trabzonspor'da kaleyi devralmanın çok büyük bir iş olduğunu kaydeden Onur, şunları söyledi:

''Trabzonspor'un kalesini korumak büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluğu da elimden geldiği kadar yerine getirmeye çalışıyorum, çabalıyorum. Hocamın güvenini boşa çıkarmamak için çabalıyorum. Milli takımda da şu anda Volkan ağabey var ve o oynuyor. Sonuçta milli takım için o oynar, bu oynar fark etmez. Ülken için oynuyorsun, ülken için başarılar kazanmak için elinden geleni yapıyorsun. Tabi ki hedefim milli takımda da oynamak. Milli takımın başında çok karakterli bir teknik direktör var. O da sonuçta iyi olanı oynatacaktır. Ben de elimden geleni yapıp milli takımın kalesini korumak istiyorum.''

''GÜNEŞ GİBİ AKILLARDA KALICI OLMAK İSTİYORUM''
Onur, teknik direktör Şenol Güneş gibi akıllarda kalıcı bir kaleci olmak istediğini ifade ederek, ''İdolün olan bir teknik direktörle çalışmak çok farklı bir duygu. Onun ağzından bir kelime çıkmasını bekliyorum, Onur şöyle yap, böyle yap diye. Hemen onları yerine getirmeye çalışıyorum'' dedi.

Geçen yıl Sivasspor, bu yıl da Bursaspor'un şampiyonluğa oynamasına ilişkin olarak ise Onur, ''Trabzonspor'un belli bir büyüklüğü var. Bunu tüm Türkiye biliyor. Bizim hedefimiz her zaman ilk iki sıradır. Ya şampiyonluk, ya da Şampiyonlar Ligi'dir. Yapılacak takviyelerle bu takım gelecek yıl şampiyonluğa oynayacaktır'' diye konuştu.

HT

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sanırım bu kaleci şike yapacak, yoksa böyle konuşmaz...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
"Ligde de yenmek için elimizden geleni yapacağız" :) Yine yeneceğiz çok legalparalı olur altından kalkamaz adaş kaleci bunun :p

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fazla gaza gelmiş bu çocuk. Daha etin ne budun ne senin yahu..

X

Xman

Misafir
Geçen hafta kupada gösterdiler etlerini butlarını, hafta sonu trabzon feneri istanbulda yenerse kimse şaşırmasın..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ah gülüm kaleci güzelce yenelim kupamızı kaldıralım hiç stres yok şampiyonuz nasılsa

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Trabzondan bahsetmiyorum Onurdan bahsediyorum Xman.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
biz trabzonu hamsi gibi yerük ahanda buraya yazıyorum xman varmısın legalparaya ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Olacakları söyliyim...
Fenerbahçe baştan abanmaz..Daum bu çakaldır. Trabzonda saldır babam saldır yapacak. Gaza geldiler ya şimdi :D
Trabzon var gücüyle Alex'i tutar. 2 kişi önünde bir kişide kademede olunca 3 kişi gitti zaten. Wederson bile gol atacak görürsünüz demedi demeyin :p

A.Gücü maçındaki gibi...Sonrada TS liler sahaya ne bulursa atarlar artık. Sanki şampiyonluklarını alıyoruz ya. Sanki bizi yenmeyi bırak 8 atacaklar ya. Öyle hırs yaparlar. Sonrada şikeden bahsederler. Yahu kim yapıyor şikeyi belli zaten.

A.Gücü maçına kadar FB li olmama rağmen gönülden Bursa şampiyon olsun istiyordum. Sağolsun lig öyle kenetlenmişki beni bile uyuz edip fanatik yaparak özüme döndürdüler kısa zamanda :p

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Olacakları söyliyim...
Fenerbahçe baştan abanmaz..Daum bu çakaldır. Trabzonda saldır babam saldır yapacak. Gaza geldiler ya şimdi :D
Trabzon var gücüyle Alex'i tutar. 2 kişi önünde bir kişide kademede olunca 3 kişi gitti zaten. Wederson bile gol atacak görürsünüz demedi demeyin :p

A.Gücü maçındaki gibi...Sonrada TS liler sahaya ne bulursa atarlar artık. Sanki şampiyonluklarını alıyoruz ya. Sanki bizi yenmeyi bırak 8 atacaklar ya. Öyle hırs yaparlar. Sonrada şikeden bahsederler. Yahu kim yapıyor şikeyi belli zaten.

A.Gücü maçına kadar FB li olmama rağmen gönülden Bursa şampiyon olsun istiyordum. Sağolsun lig öyle kenetlenmişki beni bile uyuz edip fanatik yaparak özüme döndürdüler kısa zamanda :p

Artık trabzon maçı hakkında yorum yapmayacağım, bu konunun da cevabı budur işte :D

E

Erturk

Misafir
Milli takımın yeni kalecisinide tanımış oldunuz arkadaşlar ;)

Türkiye kupasında iyi çaktık ama bu maçta olmadı. Nasip değilmiş. Olsun yinede şampiyonluğu yaşatmadık.

Zoruna giden varsa harbi çeksin :D:D:D:D

O çok legalparalı arkadaşlar nedense yazı yazmamışlar hiç :D Küçük değil büyük dillerinide yuttular sanırım :D Seneye görüşürüz ;)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
şampiyonluk yarınlara kaldı
2 kupada da hüsran yazık ya acıyorum valla

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Milli takımın yeni kalecisinide tanımış oldunuz arkadaşlar ;)

Türkiye kupasında iyi çaktık ama bu maçta olmadı. Nasip değilmiş. Olsun yinede şampiyonluğu yaşatmadık.

Zoruna giden varsa harbi çeksin :D:D:D:D

O çok legalparalı arkadaşlar nedense yazı yazmamışlar hiç :D Küçük değil büyük dillerinide yuttular sanırım :D Seneye görüşürüz ;)

Biz kendi açtığımız konularda konuşuyoruz zaten maç bittikten bu yana kadar Erturk :D Sorun yok merak etme..

Ayrıca gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum 2. olduk biz yahu siz kaçıncısınız? Kaç tane şutunuz vardı bu maçta Erturk? Fenerbahçenin kaç taneydi? Yenmiş gibi konuşuyorsunuz ya deli oluyorum deli :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5