İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fener'i yenmekten mutluyuz

badisaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray'a, Fenerbahçe derbisinde galibiyeti getiren golün sahibi Shabani Nonda, elde ettikleri sonuç nedeniyle son derece mutlu olduklarını söyledi.

Galatasaray TV'ye açıklamada bulunan golcü futbolcu, derbi maçla ilgili konuşulması gereken asıl şeyin, elde edilen sonuç olduğunu kaydederek, ''Pazar gününe kadar, başa baş bir şekilde şampiyonluk yarışını götüren üç takım vardı. Bu maçın sonucu, bizim diğer takımlardan ayrılmamız için çok önemliydi. Bu düşünce yapısı içinde maça çıktık ve başardığımız için çok mutluyuz'' dedi.

Fenerbahçe'ye karşı attığı golle ilgili, ''Bu gol, bizim antrenörlerimizin hep söylediği gibi, hücumcuların devamlı uyanık olması gerektiğini anlatıyor'' diyen Nonda, şöyle devam etti:

''Bir hücumcunun, o anda çevresinde olup bitenle devamlı olarak ilişki içinde olması, etrafını takip ediyor olması ve yeni gelişmelere açık bir şekilde oyunu takip ederek, çıkan olanakları değerlendirmeyi bilmesi gerekir. Ben eğer topu o şekilde takip etmiş ve daha sonra dokunabilmiş olmasaydım, kaleci geri dönecek ve topu alacaktı. Benim Türkiye'de aynı şekilde attığım ilk gol bu değil. Benzer bir golüm daha vardı. Zaten futbolculuk kariyerimde de buna benzer birçok gol daha görebilirsiniz.''

Kaynak: haber aktüel

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanrının (Birazda Edu ve Volkan'ın) armağanı öyle bir gol atsam bende mutlu olurum, maç sabaha kadar oynansa berabera biterdi..

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nondada Uyanık ama :) FırsatçıLığını Gösterdi tekrar ..:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5