İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerli Çocukların İsyanı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bazıları çıkıp halen komik komik konuşuyor.

Yav sizin takımlarınız amatör branşların hiçbirinde yok, amatör branşlara her sene Fenerbahçe damgasını vuruyor, daha ne konuşuyorsunuz.

Puan durumuna bir bakında öyle konuşun. Galatasaray son 3 sezondur, Beşiktaş'ta son 2 sezondur haftalar öncesinden lige havlu atıyorlar, sonra da Fenerbahçe şampiyon olmasın diye bir sene Bursa'yı diğer sene Trabzon'u tutuyorlar. Asıl komik olan eğlenilmesi gereken sizlersiniz ama kalkmışsınız aklınız sıra Fenerbahçe ile dalga geçmeye çalışıyorsunuz fakat komik duruma siz düşüyorsunuz.

Şu puan durumuna rağmen halen Fenerbahçe ile dalga geçmeye çalışıyorsunuz yaa asıl komik olan sizlersiniz. Bakalım seneye haftalar öncesinden lige havlu atınca hangi takımı tutacaksınız?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir kişi, bir başkasının R'leri söyleyememesiyle dalga geçiyor, bir diğer kişi de bu kişinin yaptığı hareketin yanlış olduğunu, bir insanın kusuruyla dalga geçilmemesi gerektiğini söylüyor. Ardından ilk kişi yaptığı hareketi savunup "Siz benim yaptığım esprileri anlamıyorsunuz. Sizin hiçbir şeye tahammülünüz yok. Bu konuda başka mesaj yazmayacağım" diyor.

Bu duruma en iyi oturan tanımlama nedir?

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar geyik bölümüne gelip ciddi mesajlar yazıyorsunuz, neden hiç hoşgörü ve espri anlayışına sahip değilsiniz merak ediyorum. Bir konu açılmış millet eğleniyor, neden ciddiye alıyorsunuz yahu bırakın millet eğlensin hatta 2 kelime geyik de siz yazın. Hepimiz biliyoruz fenerbahçeyi ve 100 küsür yıllık tarihini, bizim burada 2 eğlenmemizle mi küçülecek koskoca klüp.......

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar geyik bölümüne gelip ciddi mesajlar yazıyorsunuz, neden hiç hoşgörü ve espri anlayışına sahip değilsiniz merak ediyorum. Bir konu açılmış millet eğleniyor, neden ciddiye alıyorsunuz yahu bırakın millet eğlensin hatta 2 kelime geyik de siz yazın. Hepimiz biliyoruz fenerbahçeyi ve 100 küsür yıllık tarihini, bizim burada 2 eğlenmemizle mi küçülecek koskoca klüp.......

Ben kendi adıma arkadaşın konudaki ilk mesajını beğendiğimi, bana göre komik olduğunu belirttim. İşin geyik kısmında herhangi bir şey söylemiyorum. Fenerbahçe eğer 30 yıldır bu kupayı alamıyorsa, elbet dalga geçilir; espriler yapılır. Buna lafım yok.

Fakat, işin dozunu kaçırıp bir insanın değiştirilmesi mümkün olmayan bir kusurundan faydalanıp onun taklidini yapmanın neresi komik bunu ben çözemedim.

Şimdi misal yaşlı ve kambur bir adamın yolda yürümesiyle ilgili "Amca bişeyini kaybetmiş yerde heralde onu arıyor" diye dalga geçilmesinin neresi komik ? Bu da onun gibi bir şey işte..

Dalga konusu çok. GS'nin 10 yıldır Kadıköy'den puan alamamasıyla dalga geçilir, Beşiktaş'ın 17'de 17'siyle dalga geçilir, ama bir adamın kusuruyla dalga geçilmez.

Tabii bilemiyorum yani herkesin espri anlayışı farklı olabilir. Geyik tarzlarımız farklı olabilir. Hala devam edecekseniz buyrun..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bir kişi, bir başkasının R'leri söyleyememesiyle dalga geçiyor, bir diğer kişi de bu kişinin yaptığı hareketin yanlış olduğunu, bir insanın kusuruyla dalga geçilmemesi gerektiğini söylüyor. Ardından ilk kişi yaptığı hareketi savunup "Siz benim yaptığım esprileri anlamıyorsunuz. Sizin hiçbir şeye tahammülünüz yok. Bu konuda başka mesaj yazmayacağım" diyor.

Bu duruma en iyi oturan tanımlama nedir?

Sence nedir ?

Teşekkürler xman beni tek anlayan sen oldun...

Ben kendi adıma arkadaşın konudaki ilk mesajını beğendiğimi, bana göre komik olduğunu belirttim. İşin geyik kısmında herhangi bir şey söylemiyorum. Fenerbahçe eğer 30 yıldır bu kupayı alamıyorsa, elbet dalga geçilir; espriler yapılır. Buna lafım yok.

Fakat, işin dozunu kaçırıp bir insanın değiştirilmesi mümkün olmayan bir kusurundan faydalanıp onun taklidini yapmanın neresi komik bunu ben çözemedim.

Şimdi misal yaşlı ve kambur bir adamın yolda yürümesiyle ilgili "Amca bişeyini kaybetmiş yerde heralde onu arıyor" diye dalga geçilmesinin neresi komik ? Bu da onun gibi bir şey işte..

Dalga konusu çok. GS'nin 10 yıldır Kadıköy'den puan alamamasıyla dalga geçilir, Beşiktaş'ın 17'de 17'siyle dalga geçilir, ama bir adamın kusuruyla dalga geçilmez.

Tabii bilemiyorum yani herkesin espri anlayışı farklı olabilir. Geyik tarzlarımız farklı olabilir. Hala devam edecekseniz buyrun..

ya arkadaşım ben ne diyorum sen ne diyorsun ? neden yazdığım yazının tamamını okumuyorsun? ha okudunda işinemi gelmiyor? Ne yazdım ben orda :

Ben kendi adıma özür diliyorum kırdığım kişiler olduysa. Amacım kimseyi rencide etmek değildi. Sadece gülelim diye söylemiştim. Olayın buralara çekileceğini düşünmedim.
Buda geyik bölümündeki son mesajımdır. Bundan sonra katılmıycam bu tarz sohbetlere. Anladımki kimsenin kimseye tahammülü kalmamış...

Neden bu cümlenin içinden seçip alıyorsun ki? Ben büyüklük gösterip özrümü dilemişim.hala neden uzatıyorsun? Evet son mesajımdı.yazmayacaktım ama benim hakkımda kimsenin yanlış fikirler üretmesine izin vermem.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
E madem konunun uzamasını da istemiyorsun, bu konudaki son mesajım diyorsun. O halde bu konuya bir kilit lazım.

Bir de büyüklük gösterip özür dilediğin için sağol..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi