İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ferdi YÜZMEÇ | WordPress, HTML5, Jquery, CSS3, Responsive Web Tasarım

TeknolojiTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Kısaca Kendimden Bahsedecek olursam;

1987 yılında Apeldoorn/Hollanda’da dünyaya geldim.1993 yılında Türkiye’ye taşındım. 1997 yılında bilgisayarla tanıştım 2004 - 2005 yılları arasında acemilikle başladığım bu yolda şuanda Kurumsal bir firmada Profesyonel Web Tasarım Uzmanı olarak görev almaktayım; HTML5, CSS3, Jquery, WordPress, Jquery Mobile olarak geliştirmeler yapmaktayım.

HTML5 sebebi Flash yapısını tamamen ortadan kaldırarak daha estetik ve daha hızlı Arama motoru optimasyonlu ve eş değer görüntü alarak efektlerle siteleri oluşturmak Jquery yardımıyla Flashla olan daha doğrusu Action Script'le yapılmıyacak hemen hemen hiçbirşey yok. Bunun yanı sıra Responsive Web kodlamasıyla birlikte Jquery desteğiyle mobil temalar yapmaktayım.

Son olarak işime aşık bir adamımdır, bu sektörde en büyüğünden en küçüğüne kadar çalıştım, gerek aracı gerek kendileriyle o yüzden bunlarla birlikte oluşturmuş olduğum tecrübeleri çalışma koşullu olarak belirledim.

Çalışma Prensipleri;

• İş Başlangıcı rakamın %50 peşin iş bitiminde %50 alıp iş teslimi gerçekleştirim.

• İşi yap görelim,daha çok iş vereceğiz, iki tane daha projem var Lütfen bu konularla gelmeyin 7 yıldır çok duydum bu sözleri

• İş bittikten sonra burası olmamış şurası olmamış şunu istemedim şurayı düzelt gibi konularda ve artı isteklerle ilgilenmemPara verdim her şeyi yaptırım bilincini unutun

• Çalışmada kaç sayfa söylenmişse ona göre çizim gerçekleştirilir daha sonra “a sayfa c sayfa” gibi istekler için ek ücrete tabi tutulur.

• Planlı ve programlı çalışan biriyim, aldığım işi eksiksiz ve tam zamanında sorunsuz bir şekilde teslim ederim.

Not: Tüm müşterilerim değerlidir ve saygılı bir şekilde, projelerinde doğru yönlendirme yapmaktayım benimle çalışmak isteyenler yukarıda ki prensiplerime uyarlarsa çok sevinirim.

İletişim Bilgileri;

Mail & Skype: [email protected]
Msn yerine skype kullanmayı tercih ediyorum

Örnek Çalışmalarım;

*Birçoğu Ajanslardan iş aldığım için yada kendi çalıştığım firmadan dolayı referanslarıma ekleyemiyorum o yüzden CSS3, HTML5, Jquery gibi yazım şekillerin resimlerine bakabilirsiniz.

Örnek Klasör yapısı;

klasor.png

Örnek CSS yapısı;

css.png

Örnek Jquery yapısı;

jquery.png

Örnek HTML5 yapısı;

html.png

Behance üzerinde Bir Takım referanslarım;

be.net/ferdiyuzmec

Kendi sitemde Hosttan kaynaklanan bir sıkıntıdan dolayı Haftaya Güncel portföyümü görüntüleyebilirsiniz.

Ücret yapılanması, proje ve işe göre değişmektedir.Mevcut hazır birşey satmadığım için a fiyat b fiyat demek yanlış olur.Genellikle müşterilerin bütçeleri o yüzden soruyorum.Para kazanmak için Freelance işleri yapıyorum o yüzden işin zaman konusuna göre opsiyon sunabiliyorum.

İş Teslim süresi ortalama 5 gün olup, PSD to HTML5 ve WordPress entegresi olursa 7 - 10 gün arasında bir süreç oluyor 2 gün aksilik payı olmaması için fazladan gün veriyorum.

Her türlü PSD WordPress entegre edebiliriz.Çok istisnalar olmadıkça merak ettiklerini ayrıca sormak istediklerinizi mail yada pm yoluyla bana iletebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5