İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Feysbuk Hakkında bir araştırmam

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Forumda feysbuk hakkında bir iki muhabbet dönüyordu. Ben de öncelerde yaptığım bir araştırmayı paylaşayım istedim.

Şimdi size bir fotoğraf göstereceğim. Benim bloga takılanlar bilir, facebooka oldum olası karşıyımdır. Bu boşu boşuna değil elbette. Var bazı bildiklerim, ki hepsini de yayınlamaya çalışıyorum zaman zaman.
Şimdi bir fotoğraf geçti elime. Fotoğraf Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in fotoğrafı.

Peki bir fotoğrafta bu kadar bakılacak ne var diyeceksiniz:
Sağ tarafta kırmızı daire içerisinde olan kişi M. Zuckerberg, yanındaki arkadaşlar ise Harvard Universitesi’ndeki Musevi kardeşlik cemiyeti Alpha Epsilon Pi’den arkadaşlar. Soldaki çember içerisinde kuruculardan Eduardo Saverin yer alıyor.

Araştırdım baktım. Nedir bu Harvard Universitesi’ndeki Musevi kardeşlik cemiyeti Alpha Epsilon Pi?

images

Önce fotoğrafta görülen elinde tablo olan yahudi arkadaşın gösterdiği logoya bakalım:

Mumların altında, aslanın üstündeki 6 köşeli yıldızı göstermeye gerek yok sanırım.

Veya beyaz defter üzerine kurukafa simgesi ne manaya geliyor acaba?
Bir çok soru sorulabilir bu konuda.

Alpha Epsilon Pi, küresel yahudi kardeşlik örgütü olarak tanımlanabilir. Resmi Websitesinde yazdıkları tanımlamaya göre bu kuruluş, yahudi cemaati içerisindeki kardeşliğin güçlendirilmesi ve adeta bir iç ticaret hacmi oluşturulması için kurulmuş. mezunlar, bu kuruluş için çalışıyorlar, ter döküyorlar. Ve şöyle davet ediyorlar, "Bize gelin, sizi genç yaşta lider yapalım."

Bir iki fotoğraf daha verip iddiamızı sağlamlaştıralım.

zucken1.png

Sağdaki resimde de M. Zuck ablasının düğününde.

Başına taktığı fes, herkes tarafından bilinir ki bir yahudi fesidir. Dini ayinlerde takılır.

Bu kadar muhabbetten sonra, facebook hesabınızı kapatmak için epey sebebiniz olmuştur diye düşünüyorum.

ya kapatalım bu mereti, ya da israilli kodamanlara para kazandırmaya devam edelim.

selametle

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ASLINDA HAKLISIN . AMA NE YAZIKKİ İÇTİĞİMİZ KOLA KULLANDĞMZ TELEFONLAR BİLE YAHUDİ MARKASI :( :'(

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Facebook'umu kapatalı epey oldu. Ama bu böyle çözülemez. Daha akıllıca bi yol bulmak gerek..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Google, Msn, Youtube, Facebook.

Bu 4 siteye hiçbir şey olmaz.

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
işin acayibi şu :)

geçen yine bu konuda propaganda yapan bir bloga denk geldim. çarpıcı tespitlerde bulunmuş, olaya daha çok ideolojik yaklaşmış, ve facebook hesaplarının kapatılmasını nasihat veriyor.

lakin yazının altında bir buton var. "Beğen"
Onun da altında sharebar var, facebooka ekle.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
işin acayibi şu :)

geçen yine bu konuda propaganda yapan bir bloga denk geldim. çarpıcı tespitlerde bulunmuş, olaya daha çok ideolojik yaklaşmış, ve facebook hesaplarının kapatılmasını nasihat veriyor.

lakin yazının altında bir buton var. "Beğen"
Onun da altında sharebar var, facebooka ekle.

Boş yere dememişler; bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu :)

cesitbol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feysbok'un bu kadar hızlı yükselmesinde vardı bir iş zaten

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Facebook ya da bir başka platform. İnsanların paylaşımlarını sıkça yaptıkları her neresi olursa olsun oraya çökecek bir çeşit güçler her zaman olacaktır. Facebook altında varsayıma göre israil varsa korkacağızda, google altında bir başka din/memleket olunca güven mi duymalıyız?
Boşverin bu işleri. Kola içinde hep deniyor ya hani. Aynı teraneler. Sanki yerli kola içince zemzem suyu içiyoruz. Peh!!

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşlar, bahsedilen cemiyette kuzenim daire başkanı, genel müdür seviyesinde yani. Sorularınız varsa kendisine iletebilirim.

Saygılar,
Mahmut Tuncer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5