İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FiFA ihraç edildi :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence böyle girişimler türkiyeye zarar verebilir haklıyken hakszı duruma düşme olayıda var. fifa yönetim kurulunun %70 onların adamı

T

tahtakale

Misafir
18 yaş altı tatmin olayı. Şifo Mehmet'in yaptığı hareketten daha da beter...

G

guajira

Misafir
tahtakale' Alıntı:
18 yaş altı tatmin olayı. Şifo Mehmet'in yaptığı hareketten daha da beter...

Usta ben seni anlamıyorum. Bu adamlar haksız da olsa haklıyız diyorlar (işPİÇre'lileri kastediyom).

Sen hala bizi kötülüyorsun. Bu kadar da dürüst olmayalım lütfen yaw. Adamına göre muamele.

T

tahtakale

Misafir
guajira' Alıntı:
Usta ben seni anlamıyorum. Bu adamlar haksız da olsa haklıyız diyorlar (işPİÇre'lileri kastediyom).

Sen hala bizi kötülüyorsun. Bu kadar da dürüst olmayalım lütfen yaw. Adamına göre muamele.

Takma kafana hocam, hangi maçta yenildiysek hep birilerini suçlamışızdır.

I

iyiyureklim

Misafir
Ya zaten verilecek ceza verilecek adamlar kafasına koymuslar türkiyeye ceza vercez.

Bazı arkadaşlar da fifanın sitesine saldirmişlar siteye saldirdilar dile bize zarar gelmez saldirana gelir oda o riski almiştir.

Ama saldirana yakiştiramadim su eskisozluk linki yerine benim sitenin linkini koysaydın malum ing. user lazım adsense iyi veriyor :D

G

guajira

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Takma kafana hocam, hangi maçta yenildiysek hep birilerini suçlamışızdır.

Bu benim için geçerli değil. O yüzden ben şimdi isviçrelilere küfretmekte özgürüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5