İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fifa World Oyunu İçin Jeton Alma

Kansiper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fifa-world-beta-kargacik.jpg

Fifa bu sene karşımıza yeni bir oyun ile karşımıza çıktı. Fifa World'ü piyasaya sürdü ve çok kısa zamanda çoğu kişinin dikkatini çekti ve demosu olmasına rağmen çok kısa bir sürede baya bir ses getirdi ve beklenildiğinden fazla bir şekilde oyunu indiren oldu. Oyunu sadece PC'den oynaya bilinmesi ayrıca zevk kattı . Oyunun mantığı menajerlik kendi takımını kurup oyuncuları transfer etmek . Diğer oyunlardan farkı iste daha kaliteli ve FİFA farkıyla oynamak ayrı bir hava katıyor oyunculara. Son güncelleme ile Türkiye Lig'ine de yer vermesi tüm türk kullanıcıları çok mutlu etti ve takip edenler bilir başarıyı yakalayan çoğu türk takımını görüyordur. Oyun Beta aşamasında olmasına rağmen baya kaliteli bir sürüm acaba orjinal sürümüne geçildiğinde ne olacak çok merak ediyorum şahsen ben oynamadım ama oynayan çoğu arkadaşım var internetten araştırdığım kadarıyla hayli bir güzel ve millet memnun ama JETON SATIN ALMA konusunda çoğu kişi şikayetçi ve dolandırılıyor bende bu yazıyı sizleri bilinçlendirmek için ve orjinal web sitesini vermek için yazdım ne kadar ilginizi çeker ne kadar seversiniz bilmiyorum ama gerçekten orjinal sitesinden alış veriş yapmaya dikkat edin çünkü piyasada satan yüzlerce kişi var ve tüm alışverişlerinizi bu siteden yapın linki aşağıda vereceğim bakalım piyasaya göre biraz pahalı olsa dahi resmi yerinden alınması daha mantıklı bence herkese iyi oyunlar diliyorum :)

Link : Fifa World Jeton

Kaynak : Fifa World Oyunu İçin Jeton Alma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5