İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fikir alis verisi.

E

"ens"

Misafir
sadece mirc scrtipleri ile alakali ßir sitenin reklamini google'de verebiliyormuyuz ?
eger verilebilir ise ornegin aylik
400 ytl. gißi ßir butce ayirsam.
tik basina ne kadar yapayim sizce ?
+
aylik 400 ytl ile googleden faydalanma olasiligim nedir?

lutfen dusunce ve fikirlerinizi sunun.

T

tikky

Misafir
adwords den pek anlamam ama bence gerek yokbe mlRC sitesi için reklam vermene kendin yap bisiler google zaten yardimci olur .

S

SatlikDomain

Misafir
tık başına en az 0.03 verebiliyorum, daha aşağısını veren varmı bilmiyorum

F

fenerli

Misafir
eğer gerçekten 400 ytl. harcamayı düşünüyorsan bu parayı bence internet cafelere, sahiplerine erişimle ilgili birşeyler yaparak harcamak daha iyidir diye düşünüyorum. Hele birde istanbulda isen bu dahada kolay olacaktır.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ufak sitelre reklam vererek daha karlı bir iş yapmış olursun 400 ytl ye googledan alabilecek click 5 bini geçmez ama ufak sitelere verirsen reklam günde 500 click alsan ayda 15 bin click yapar sadece bir site için dedim düşün :)

S

SatlikDomain

Misafir
schumifan' Alıntı:
bence ufak sitelre reklam vererek daha karlı bir iş yapmış olursun 400 ytl ye googledan alabilecek click 5 bini geçmez ama ufak sitelere verirsen reklam günde 500 click alsan ayda 15 bin click yapar sadece bir site için dedim düşün :)

Bence önemli olan click değil, google adwors un özelliği aradığın kesime ulaşmak,

Mesala ben reklam veriyorum günde 50 click oluyor ama o 50 kişiden en az günde 10 sipariş alıyorum.

Size istenilen hedefi sunmakta adwrods

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anahtar kelime aracı ile tahminleri alabilirsin. Click basina 0.05 verip gunde ne kadar tıklanacağını tahmin ediyor zaten google. Bir de ortalama pozisyonu da veriyor. Bu iki değere göre ayarlama yapabilirsin. Reklamının ust sıralarda çıkmasını istiyorsan click başına ödeyeceğin miktarı artırman gerekiyor. Günlük bütçene göre günde kaç click alacağın ortaya çıkar zaten.

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu iş için biraz pahalı olur.
Onun yerine daha küçük reklam şirketlerini deneyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5