İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fikir Alışverişi

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merhaba,

Uzun vadede para kazandıracak kafamda ücretli üyelikli bir proje yapma isteği var. Sizce ne tarz bir site olabilir? Bu konuda geçmişte yapıp sonradan bırakan kişilerin vageçme sebebleri ve fikirlerini öğrenirsem çok sevinirim. Teşekkürler.

X

Xman

Misafir
Bu kategoride en çok partner siteleri iş yapıyor, başkada aklıma birşey gelmiyor.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bu aralar özellikle pusuda yatmış bekliyorum. Düşünüyorum düşünüyorum pek bir projede gelmiyor aklıma..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Onlineshop siteleri de çok kazandırıyor diye biliyorum

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Evet daha önce bununla ilgili bir yerde yazı okumuştum. Sizin hiç tecrübeleriniz oldu mu?

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Hayır, şuan yarım kapan projelerimi tamamlamaya çalışıyorum akabinde bende girmeyi planlıyorum

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Rapidshare, Netload, Hotfile gibi bir filehosting servisi yok Türkiye'de doğru düzgün. Basit bir planlama ile Türkiye'de iyi para kazanılabilen bir firma haline gelmek mümkün. Pek tabi ciddi bir altyapı planlaması gerekiyor.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Evet daha önce bununla ilgili bir yerde yazı okumuştum. Sizin hiç tecrübeleriniz oldu mu?

Şahsen benim olmadı ancak özel bir müşterime böyle bir site teslim etmiştim. Adam 1.sınıf replika saat satışı yapıyordu. Alan da bunların replika olduğunu biliyordu ve çoğu da bir çok şirketin genel müdürleri vs. idi. O site üzerinden günde yaklaşık 5-10 saat satabiliyordu. Günlük cirosu ortalama 1000-2000TL arasındaydı 2 sene önce raporlardan izlediğim kadarıyla. Sonra yazılımı başka bir firmaya devretti şu sıralar ne haldedir bilmiyorum.

X

Xman

Misafir
Benim abim rus bir hatunla evlenecem diye kafaya takmıştı bir ara, rus evlenme sitelerinden birinde bir hatun beğendi, siteye üye olup hatunla kontak kurabilmek için kredi kartından tek seferde 150 doları basıverdi siteye :D, bu tür birşey Türkiye'de olabilirmi bilmem ama tatlı para kanzanıldığı kesin.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Rapidshare, Netload, Hotfile gibi bir filehosting servisi yok Türkiye'de doğru düzgün. Basit bir planlama ile Türkiye'de iyi para kazanılabilen bir firma haline gelmek mümkün. Pek tabi ciddi bir altyapı planlaması gerekiyor.

Türkiyede SadeceHosting şirketinin yeni başlattığı bu tip bir projesi var. http://www.dosyahosting.net/ Dediğiniz gibi çok ciddi bir alt yapı gerektiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5