İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fikirleriniz ; Önerileriniz.

C

c4®

Misafir
Arkadaşlar aklımda şöyle bir fikir var ( çalmak isteyen buyursun çalsın ;) )
Türkiye 'de pek eşine rastlamadığım , ama dünyada iyi bir kitleye sahip olan , komplo teorileri siteleri var , Türkiye 'de 2-3 tane bildiğim kadarı ile PRO domainle bu işe eğilen site var .
Benimde böyle bir düşüncem var hatta ; acaba diyorum sırf komplo teorileri üzerine yoğunlaşmış bir sitemi açsam yoksa ; Şu başlıklarda aklıma geliyor ; Komplo Teorileri , Garip Olaylar , Ölümle Temas ... ( Kısa süre zarfında ölüp ,tekrar dünyaya geri gelen insanların hikayeleri )
Türkiye gibi pek çok ranklist ve toplist 'e sahip bir ülkede biraz içerik amaçlı bir site açmak , belki hiti hiç bir zaman 1.000 'lerin üstüne çıkamıyacak ama olsun ;)
Sonuç olarak fikrimi beğendiniz yada beğenmediniz belirtirseniz , birde sırf komplo teorileri ile mi ilgili olsun , yoksa 4-5 başlık ( yukarda saydım ) daha mı olsun ..
Yorumlarınız için teşekkürler.

E

EnigmaTR

Misafir
aslında bu tür " ilginç siteler " Avrupa da çok popüler ama bizim insanlarımız ilgi gösterir mi orası meçhul..
değişik bir çalışma olur. ama getiri beklememen lazım bu tür sitelerden..

bol şans..

C

c4®

Misafir
getiri beklemek adına yapmıyorum ki ; Burdaki bir çok insan alınabilir ama ; getiri beklemek istesem bir ranklist yada mp3 sitesi açarım ;) Ama bence bunlar doğru..
Sadece ilginç bişi olsun ve birazcıkda içerik sitesi açmayı özlediğim için böyle bir şey düşünüyorum ;)

E

EnigmaTR

Misafir
onu demek istedim.
tabiri caizse " çöp site " içeriği olan bir çok site var ( benim sitemde dahil..malesef içerik toparlayamadığım için şimdilik mecburen böyle yaptım )
senin projen cesaret ve emek istiyor açıkçası..umarım güzel bir şey olur..
ya Avrupa insanlar kedilerine köpeklerine, mahallesine site hazırlıyor. uğraşıyor çırğınıyor vakit harcıyor.
biz de ise mantık " popüler yapıp sedodan google dan paraları toplayayım hemen " :) herkeste değil ama malesef genel anlamda bu kaygı mevcut bir çoğumuzda..

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iLeriye yöneLik düşünürsen güzeL bir çaLışma oLacagına eminim. Kısa sürede büyük patLama bekLeme, fakat dayanır ve sabredersen böyLe bir site iLe 1 yıL sonra (yani siteyi faaLiyete gecirdikten 1 yıL sonra) çıkış yapmaya başLayacagını düşünüyorum, koLay geLsin.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tutar tutar ya baksanıza sırlar dünyası herhalfa ilk 5 de reyting alıyor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
( Kısa süre zarfında ölüp ,tekrar dünyaya geri gelen insanların hikayeleri )
Onlar kim ayıptır söylemesi? siteyi açınca okurum:)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir arkadaşımın projesi de bu doğrultuda :) Planını yapabilirse, yakında açılabilir ;)

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iLk yapan pastayı kapar :D birisi bir proje bashLatıyor tutuLdugunu görenLer aaa bu ish iyi tutuyor ben de yapiim diyor kısa süre icerisinde o projenin aynısı en az 50 tane site acıLıyor 3 ay sonra 48'i önce satLık site diye tabeLa acıyor aLıcı cıkmayınca kapatıyor geriye 2 tane kaLıyor :)

C

c4®

Misafir
Ben elimi çabuk tutiyim :D
Mesela trafik kazası geçirmiş adam 5 dakika kalbi durmuş , elektro şokla dünyaya tekrar geri getirmişler ; Bunlar 5 dakika içinde ne görmüşler , ne etmişler , neler olmuş gibi gibi..
@elmasgunes ;
Benim acelem yok , vallahi diğer websitelerim ( para kazandıklarım ) 'ın yanında hobi amaçlı yapmayı düşünüyorum zaten. Zaten günde ayırsam ayırsam 30 dakikamı ayırabilirim ; Bu da en erken 1.5 ay demek oluyor. Kodlaması , dizaynı , grafikleri derken :D
Neyse yorumlarınız için teşekkürler..

M

M@latyæsporlu

Misafir
c4®' Alıntı:
( Kısa süre zarfında ölüp ,tekrar dünyaya geri gelen insanların hikayeleri )QUOTE]

töbe töbe , kimmiş bunlar be yazmayın kardeşim buralara böle şeyler sonra geceleri uyuyamıyoz :)

C

c4®

Misafir
@Malatyasporlu ; her gün s.p.a.m atcam , açılcak siteden senin e-posta adresine okudukça uyuyama diye :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5