İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fikirleriniz?

Sizce hangi konu üzerinde duralım?

• İlk fikrinize devam

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sadece Mizah

Kullanılan: 1 33.3%
  • Türk Danış

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3
T

türkelit

Misafir
Arkadaşlar sizlere danışmanın doğru olacağına karar verdik ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Bizler Almanyada yaşıyoruz..dört arkadaş bir olup yaklaşık 2-3 aydır bir forum kurma fikri ile uğraşıyoruz.. şimdi bir forum için iki üç ay uğraşmakmı? deyip de gülenler olur aranızda ..olsun :)
Bizim aklımızdaki hedef kitle Almanyadaki Türkler idi..bütün planlarımızı,düşüncelerimizi,fikirlerimizi bu hedef kitle üzerine kurmuştuk..Almanyadaki Türkler için bir yardımlaşma ve bilgi platformu oluşturmak istiyorduk ama bu hedefimizden yavaş yavaş kopmak üzereyiz.
Fikrimizi danıştığımız bir çok insan dan olumsuz tepki aldık..bizi caydırmak noktasına getiren cevaplar daha ağırlıklı olmaya başladı..başaramazsınız,uğraşamazsınız,kolay değil,geniş bilgi sahibi olmalısınız,başka konu seçin,hedef kitlede umduğunuzu bulamazsınız.. hatta ne yapacaksınız Almanyadaki Türkleri, açın sıradan bir forum diyenlerde oldu..ama biz arkadaşlarla defalarca oturup tartıştık,kesinlikle sıradan bir forum amacında değiliz.. bu işi yaparsak kesinlikle tek bir konu üzerine olacak..zaten hergün mantar gibi sıradan forumlar türemekte (yanlış anlamayın hiç birini kötülemizoruz) ama içerikler hep aynı ..
Düşüncelerimizi süzgeçten geçirdik ama çoğunluk sağlayamadık.
İlk fikrimize devam.(başarısız olmakta var)
Sadece Mizah üzerine(aramızda bir mizah deliside bulunuyor)
Türk Danış (olabilir..aramızda burada üniversite ve avukatlık okuyanlarda var)
Şimdi bu üç seçenek den birinde karar vermek istiyoruz..
Yardımcı olursanız seviniriz..veya sizin aklınızdan ne geçerdi..
Ayrıca benim de gönlüm ikinci seçeneğe kaymaya başladı (şu an yanımda oturan arkadaşın edebiyat düzenlemeye çalışması hasta ediyor beni)
Lütfen tavsiyede bulunurken bilinen mp3,w.a.r.e.z,download vs. gibi klasik konular önermeyiniz.
Şimdiden Teşekkürler!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi ingilizce acar, yazılanları vs. avantamı alarak bana cevittirir sonra siteye adsense koyar, yabancı bi forum icin acardımn :D

e diyece biz ing. bilmioz olsun ben aylık maasla calısırım forumunuzda :p

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben olsam hepsini yapardım:D Bir hikaye anlatayım:
Bir gün kurbağalar toplanmış kendi aralarında yarışma yapıyorlarmış. Yarışmaya göre yaklaşık 10 metrelik bir bacaya tırmanacaklar ve ilk tırmanan kazanacak. Yarışacak olanlar seçilmiş, seyirciler gelmiş ve yarışma başlamış. Bütün seyirciler kendi yarışmacılara yapamazsın, çıkamazzsın diyorlar ve yarışmacı kurbağalar teker teker bacadan düşüyor. En sonunda sadece 1 kurbağa kalmış ve tırmanmaya devam ediyormuş. Sonunda bacanın tepesine ulaşmış. Kazanan kurbağa aşağı indiğinde herkes ona bunu nasıl yaptığını sormuş ama ondan tek bir cevap yok. Çünkü kazanan kurbağa sağırmış!(Anlayana saz:))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5