İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

File hosting aranıyor

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben yeni açacağım bir site için file hosting arıyorum dosyalarımı rapide atmayı düşündüm fakat insanlar indiremiyor bende onun için uygun fiyatlı bir hosting bulursam oraya atmayı planlıyorum dosyaları.Godaddy,servage,dreamhost gibi yerlere baktım harika özellikler var ama bazılar suspend yedik diyorla ronun için tavsiyeniz varsa çok iyi olur

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aylık ortalama ne kadar bandwith kullancaksın. Servagenin günlük sınırını geçmez ve mysql sorgusu kullanmazsan sorun yaşamazsın. Ama yüksek kaliteli BW istiyorsan ram ve işlemcisi düşük BW si yüksek VPS alman daha mantıklı. Yurt dışı sağlayıcılarda bulabilirsin.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servagenin verdiği özellikler süper ama günde ne kadar BW ye izin veriyorki?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
120gb diyor panelinde ama cpanel BW hesabı gibi düşünme. BW hesapları şişirmedir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kendi sunucumda sana ftp hesabı açacağım oraya FTP'den dosyalarını atabilirsin. Kontrol paneli veremiyorum, ama dizin şifreleme filan lazımsa onları ben yapabilirim sana. Sunucu New York'tadır. Ezzi.net.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5