İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Filerocket.ORG Dünayada tek !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Filerocket.ORG Nedir ?

Filerocket.ORG olarak arkadaşlar size her gün birkaç dosya yüklüyoruz.Bu dosyaları görmek için " Dosyalar " kısmından bakmanız yeterli olacaktır.Siz bu dosyaları indirdikçe dosyaların altında yazan fiyatı kazanma şansına sahip olacaksınız.Günde 1 ila 5 arası dosya yüklencektir.Yani bu da demek oluyor ki gündelik para kazanabilirsiniz.

Sistem nasıl çalışır ?

Sisteme katılabilmek için üye olmak zorundasınız.Üye olduktan sonra bu gece 00.00 ı beklemeniz gerecektir.Sitenin resmi açılış tarihi 15 Ağustos 2012 olacaktır.Gece 00.00 da dosyalar sisteme yüklenecektir.Her ne kadar fazla kişi getirirseniz kazanma şansınız o kadar artacaktır.

Ödeme Nasıl ?

Sistem yeni aktif olduğu için şu anlık ödeme sistemi sadece PayPal ile gerçekleşmektedir.Günlük kazananlar,"Kazananlar" adlı sayfada gösterilecektir.Üye ismi olarak gösterilecektir.

Siteye giriş : http://www.filerocket.org
İletişim,reklam vb. : Pm ya da [email protected] ' a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Sizden bu girişim için,bir Türk ve Müslüman olarak yardım bekliyorum arkadaşlar.Ne kadar yayabilirseniz o kadar iyi :) Teşekkürler..

Jadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inş. kazanırsın birşeyler ama uploadda para yok sende biliyorsun :)

Hocam anlamadınız sanırım,upload sitesi değil bu.Dosyalar kısmına her gün yeni dosyalar yükleniyor.Gündelik para veriyoruz.Her indirdiğin dosyanın fiyatı için çekilişe giriyorsun.Yepyeni bir sistem yani :)

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam anlamadınız sanırım,upload sitesi değil bu.Dosyalar kısmına her gün yeni dosyalar yükleniyor.Gündelik para veriyoruz.Her indirdiğin dosyanın fiyatı için çekilişe giriyorsun.Yepyeni bir sistem yani :)

sistemi anladım. Siz burdki arkadaşların sitede dosyalar bölümündeki dosylaarı indirmesi karşılığında para veriyorsunuz. Ödenen paranın miktarı dosyanın altında yazıyor. Onların kazancı oldukça cüzi. Ama sizin kurduğunuz sistem fena değil. Hem adlfyden 1000 gösterimden para kazanacaksınız. Hemde her upload sitesinden 1000 indirme başı para kazanacaksınız. Umarım sistem patlamaz. İnşallah hayırlısı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5