İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Filesonic.com | Resmi Duyuru ve Destek Konusu

Filesonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Filesonic.com artık Türkiye'deki kullanıcı ve kazanç ortaklarının sayısının artmasıyla birlikte, Türkiye pazarında daha çok yer almak adına resmi olarak Türkçe destek hizmetine başlamıştır.

Bu başlık altında da yeni haberleri, promosyonları ve çeşitli duyuruları yapacağız.

Eğer halen kazanç ortağı olarak aramıza katılmadıysanız buradan üye olup, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz! Eğer kazanç ortağımızsanız fakat kazancınız sizi tatmin etmiyorsa size msn üzerinden her türlü yardımda bulunabilirim!

Konu içinde , özel mesaj ile veya mail yolu ile her türlü soru, görüş ve önerilerinizi çekinmeden iletebilirsiniz.

Saygılarımla,

Tansel
Filesonic Destek Ekibi

Mail : [email protected]
MSN : [email protected]

claymore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hoşgeldin destek.
Mesela yükleme bazlı kazanç programını seçtiğimizde premium satış miktarını görebiliyor muyuz,yada tam tersi pay per sale modelini seçtiğimizde indirme sayılarını görebiliyor muyuz.Sanırım gözükmüyor(sabit 0),uploader açısından doğru kazanç programını bulmak için bence bu rakamların gözükmesi önemli.aynı şekilde sabit $10 ile %60 lık kazanç programı için satışların aylık mı yıllık mı olduğuda gözükmeli.

Filesonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hoşgeldin destek.
Mesela yükleme bazlı kazanç programını seçtiğimizde premium satış miktarını görebiliyor muyuz,yada tam tersi pay per sale modelini seçtiğimizde indirme sayılarını görebiliyor muyuz.Sanırım gözükmüyor(sabit 0),uploader açısından doğru kazanç programını bulmak için bence bu rakamlar önemli.

Merhabalar, hoşbulduk :)

PPD ( Download başı kazanç ) seçili iken sattığınız premium sayısını görebilirsiniz fakat PPS ( Satış başı kazanç ) seçili iken, downloadlarınızı ancak dosya yöneticiniz üzerinden görebilirsiniz ancak bu downloadlardan ne kadar kazandığınızı öğrenemezsiniz.

Teşekkürler

claymore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam ben ilk başladığımda premium değildim yaklaşık 100 gb upload yapmıştım,daha sonra premiuma geçtim şu anda 400 gb civarı dosyam var,dosyalarımın hepsi süresiz olarak korunacak mı yoksa premiumsuz olarak upload ettiğim kısım belli bi süre yükleme olmazsa silinecek mi.

Filesonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam ben ilk başladığımda premium değildim yaklaşık 100 gb upload yapmıştım,daha sonra premiuma geçtim şu anda 400 gb civarı dosyam var,dosyalarımın hepsi süresiz olarak korunacak mı yoksa premiumsuz olarak upload ettiğim kısım belli bi süre yükleme olmazsa silinecek mi.

Merhaba tekrardan,

Premium olduğunuz sürece dosyalarınız korunur, normal üyeykende, indirilmeyen dosyalar 30 gün sonra silinir.

Teşekkürler.

Filesonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi akşamlar,

Nisan ayı boyunca her haftasonu kazançlarınızın %25'i Filesonic tarafından promosyon olarak ödenecek!

AprilPromo.png

9-10 | 16-17 | 23-24 | 30-01 Tarihlerinde geçerli olan promosyonun yanı sıra, birkaç gün içerisinde Playsonic hediye dağıtımlarıda başlayacak.

Filesonic'le bol bol kazanmaya devam!

ByPowti26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bu türkiye filesonic te ne zaman c kategorisine geçecek merak ediyorum.

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
bı dunya upload yaptım enz 30 foruma yaydım ındırlme sayısı 11
bu işte bı terslık olmalı

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiye D kategorisinde ve en az kazanç ödenen ülkeler kategorisinde oluyor dolayısıyla.. Türkiye pazarında yer almak istiyorsunuz kazanç ülke tablosunda Türkiye'nin ismi dahi geçmiyor...!!!

cohenpapar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam selam

standart üyeyim.. reflerimden % kaç kazanıyorum ? bir de en fazla kaç kişiye referans olabilirim.

tşk

cohenpapar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
valla destek de yokki piyasada..acaba günlük bi limit mi var

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
filesonicte dosyalar çok çabuk siliniyor başka alternatifler deneyin emekleriniz ziyan olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5