İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Filistin için logo.

Mehmet37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. grafiker arkadaşlardan bir ricam olucak.

Filistine destek olmak ve israili boykot etmeak amaçlı 720 - 90 ebatlarında logo yapıp paylaşabilimisiniz bu başlık altında. siteme eklemek için nette aradım ama bulamadım. eminimki bir çok kişide benim gibi alıp kullanacaktır.

Şimdiden teşekkürler...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne vahşice bi şey ya
geçenlerde gazetede okudum israilliler israili gören tepe bi yere çıkmışlar ellerinde dürbün
izleyip seviniyorlar.
insan değil bunlar bu yapılanlara herkes tepki gösterirken kendi halkları sevinç gösterileri yapıyorlar yazık.
elimden gelse anlasam en güzel logoyu yapmak isterdim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.israilboykot.com/logolar.php

komedi yaa neyine destek veriyosunuz bu sitenin bi ben yokum logolar arasında...

Ayrıca insanların içinde vahşilik olduktan sonra istediğiniz kadar koyn sitelere neye yarar

İnsanların görüşlerine saygı duyunuz lütfen. Burada ki durum bir karşı çıkma eylemidir. Katılırsınız ? , katılmazsınız ?. Bu sizin insiyatifinize kalmış bir şeydir. Bir takım insanlar vahşi diye onlara karşı çıkmayarak bırakalım yıksınlar , bırakalım yapsınlar tezi çok yanlıştır.

Size komik gelen şeyler , bazı insanların yaşamlarını kaybetmesiyle son buluyor. Bu size göre olumlu veya olması gereken bir şey olabilir. Buna siz tepki göstermeyebilirsiniz. Yalnız her toplumda olduğu gibi bunada tepki gösteren kişiler olabilmektedir.

Burada desteklenen site değildir. Burada desteklenen düşüncedir. Bu konuya bu bakış açısıyla yaklaşmanızı öneriyorum.

Yukarıda belirtilen sitenin içinde bulunan markaları destekleyen bir site açabilirsiniz. Aynı şekilde bu ürünlerden alın diye bir kampanya yapabilirsiniz. Siz hürsünüz. Bu konuyu açan insanlarda aynı şekilde hürdür.

Burada odaklanılması gereken site değildir. Düşüncedir.Sitede ki bannerların örneklerini alarak kendi sitenize uyarlıyabilirsiniz.

Bir başka şekilde şöyle bir arama yapabilirsiniz ; israil boykot

Veya yardim kuruluşlarının reklamlarına yer verebilirsiniz ;
Kızılay Banner destek
Kimse yok mu Banner destek
IHH Banner destek

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar boykot yapıyorsunuz ama suan israil ürünü "intel" markasını oldugu bir pc den boykot yapıyorsunuz bunlar pek çözüm degil.

Biz istediğimiz kadar banner koysakta duyan olmaz israil dünyayı duymuyorki bannerları takıpmı durucak.

En Büyük boykot bu israil ürünlerini kendimiz üretip onalrdan ürün almayı kesmek....

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar boykot yapıyorsunuz ama suan israil ürünü "intel" markasını oldugu bir pc den boykot yapıyorsunuz bunlar pek çözüm degil.

Bende aynı görüşteyim. Intel'in merkezi Amerika'da diye biliyorum. Merkezi başka bir ülkede olupta başka ülkenin firması olan bir ülke duymadım. Yanlış biliyorsam düzeltin.

komedi yaa neyine destek veriyosunuz bu sitenin bi ben yokum logolar arasında...

Bende aynı görüşteyim. Birçok Amerikan ve İsrail markaları yer alıyor. Fakat nedense Microsoft, Apple, Yahoo, Facebook, Google gibi markalar yer almıyor.

Microsoft yazılım devi, Facebook sosyal ağ devi, Yahoo dünyada en fazla girilen portal, Apple elektronik ve yazılım devi, Google arama, reklam gibi piyasaların tanımı gibi :)

Bunları boykot etmiyorsun çünkü kendine yediremiyorsun. Düşünsenize, İsrail ve dolaylı yoldan Amerika'yı boykot edeceksin ama Microsoft Windows yüklü bilgisayar kullanacaksın :)

Veya en komiğini söyleyeyim Amerikan firmasından domain alacaksın. Örnek:israilboykot.com !!!

Denver, CO Amerika Birleşik Devletlerinde yer alan http://www.domainsite.com/ adresinin sahibi Spot Domain LLC firmasından domain satın alınmıştır. Büyük ihtimal hostingi de sağlamakta.

Boşverin bu işleri. İtalyan mallarını kullanmaya devam ediyoruz işte. Ama siyasi sorunlar hala çözülmedi İtalya ile. Buyrun?

Veya yardim kuruluşlarının reklamlarına yer verebilirsiniz ;
Kızılay Banner destek
Kimse yok mu Banner destek
IHH Banner destek

sepulchral'ı da kutluyorum. Asıl destek budur. Yoksa işe yaramaz dolaylı köstek olursunuz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi