İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Domainim Guzel Mi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kolay Gelsin.

Sitenin Teması Güzelmiş.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bence bu domain adında bile dikkat çeker
Hele teması dehşet..:)

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Temayi bedavaya buldum, sonra cok kucuk bir iki noktayi degistirdim o kadar :)

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
tema hoş olmuş.

domain iyidir çünkü 1000lerce film sitesi arasında böyle bir domaini akıl etmeniz iyi olmuş.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Cok tesekkur ederim. Aklimda birkac domain fikri daha var, isteyenler PM :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tema gerçekten çok tatlı olmuş, domain için diyebileceğim, eğer sabrınız varsa güzel bir domain. Diğer film sitelerinden çok daha kaliteli duruyor. Uzun soluklu bir site yapmayı düşünüyorsanız 10 numara bir domain.

İçinde 'hd' geçmeyen bir domaine pek tıklamıyorum ben şahsen. Fakat artık her site çöplük haline geldi, özellikle facebookun videoları silmesi üzerine. Birde her 'hd' yazan domainde hd yayın yapmıyor, tekrar uploadlarken kota dostu falan yukluyorlar.

Yeni filmleri 'hd' kalitesinde verecekseniz sitenizi sık kullanılanlara eklerim bende ;) (Gerçi filmin yenisi eskisi olmaz ama, bu zamana çıkan filmlerin çoğunu izledim :) )

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
:D ben de su anda filmleri nereye yuklesem onu bilemiyorum. Tavsiyeniz varsa, duymak cok isterim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5