İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film izleme sitesi (Yıldız Film Scripti Kurulu) Özgün Konular Satılıktır

Jax78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: http://filmgil.com
İstenilen Fiyat: 220 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Reklam yok
Sitenin Kategorisi: Film izleme
Günlük Tekil Hit Sayısı: 100
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet 11 ay var
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet
Özel Notlar:

Arkadaşlar sitede herkesin bildiği ve piyasadaki en iyi film scripti olarak bilinen 150 TL lik YILDIZ FİLM SCRİPTİ KURULUDUR. Ayrıca yaklaşık 150 ye yakın film eklemesi yaptım en az 100 tanesini özgün olarak yazdım hiçbiryerden alıntı değildir. Eklenen konular anında index alıyor. 14 sosyal paylaşım sitesinde her konunun linkini elimle paylaştım. Her açılan konu 14 sosyal sitede kesinlikle paylaşıldı. 6 7 adet edu ve gov siteden backlink kazandım. Yüksek prli birkaç siteden link alımı yapıldı. Biraz fazla masraftan dolayı ve öğrenci olduğum için bu gider fazla geldi ve satma kararı aldım. Açık açık herşeyi belirttim kesin almak isteyenler lütfen ulaşsınlar. Scripti 150 TL ye aldım ve yaptığım bazı çalışmalarda 70 tl civarı tuttu. Yani siteye verdiğim 1 aylık emeğin ücretini almıyorum cidden çok çalıştım saatlerce başında durarak gözüm gibi baktım çok temiz bir sitedir az çalışmayla güzel yerlere gelebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5