İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film izlemek istiyorda reklamlardan izleyemiyor musun? Gel O Zaman!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Merhaba, benim bir kullanıcı olarak bu online sitelerde en çok aradığım özellik, alt yazı / dublaj ayrımı.

Mesela ingilizce dublaj izlemek istiyorum, tek tek dolaşmak yerine nokta atışı yapsak zamandan tasarruf olur.

Aklıma geldi ortaya atayım dedim.

Teşekkürler

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez siteleri tanitimi yasaktir...

Bilginiz olsun bu bir marez site değildir biraz araştırmanı öneririm amaç karalamak olmamalı.Bu bir site tanıtımıda değil keza bir program tanıtımıdır.Reklam amacı gütmek yerine hizmettir.

Merhaba, benim bir kullanıcı olarak bu online sitelerde en çok aradığım özellik, alt yazı / dublaj ayrımı.

Mesela ingilizce dublaj izlemek istiyorum, tek tek dolaşmak yerine nokta atışı yapsak zamandan tasarruf olur.

Aklıma geldi ortaya atayım dedim.

Teşekkürler

Teşekkürler.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yasa disi icerik barindiran hersey marezdir...

benimde bir marez sitem var ama gelip tanitmiyorum..karalamak degil program sa amacinizsa site reklami yerine program reklami yaparsaniz daha iyi olur ben admin degilim ben bilemem:D ama programiniz kullanisli bir program ellerinize saglik

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marezmi onu bunu bilmem :) ama bayağı emek harcanmış gibi görünüyor . Başarılar.

yasa disi icerik barindiran hersey marezdir...

benimde bir marez sitem var ama gelip tanitmiyorum..karalamak degil program sa amacinizsa site reklami yerine program reklami yaparsaniz daha iyi olur ben admin degilim ben bilemem:D ama programiniz kullanisli bir program ellerinize saglik

Teşekkürler arkadaşlar.Tamamen hizmet amaçlı reklam amacı gütmeyen bir hizmettir bu.

C

Clivrape

Misafir
Bu Programın Aynısını ve Daha Çok Grafiksel Olanını Bir Tanıdığım Yapıp Çıkarmıştı Tutmadı Kapattılar Servisi O Yüzden :p

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok güzel düşünmüşsün :)

İstek bölümü olsa süper olurdu size mail atarak istek yapabilecegimiz biryer :)

Webteyiz.Biz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam Elinize Sağlık Emek Harcanmış Ve Çok Güzel Olmuş Bir Çalışma. Bu Arada Tanıtım Müziğinize Bayıldım :). İyi Çalışmalar. Başarılarınızın Devamını Diliyorum...

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel düşünmüşsün :)

İstek bölümü olsa süper olurdu size mail atarak istek yapabilecegimiz biryer :)

Hocam Elinize Sağlık Emek Harcanmış Ve Çok Güzel Olmuş Bir Çalışma. Bu Arada Tanıtım Müziğinize Bayıldım :). İyi Çalışmalar. Başarılarınızın Devamını Diliyorum...

Değerli düşünceleriniz için çok teşekkürler umarım kullanırsınız ve emeklerimiz boşa çıkmaz az sonra Wake Wood 2011 gösterimli film yayında olacaktır bilginize sunarız.

T

trgy

Misafir
İllegal bir program tanıtıyorsunuz. Reklam yapmıyorum deseniz de iyinet zarar görür bu durumdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5