İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film-Sinema-Dizi İzleme Scripti

pcindir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinema veya dizi film izleme scripti.

Özelikler:

1. Yönetim panelinden siteyi yönetme (siteadı, slogan, site adresi, meta bilgileri düzenleme, mail gönderme bileşeni seçme, alt mesaj gibi ayaları webden kolayca yapın.)
2. Filmleriniz ister tek part, ister 2-3 part, isterseniz 10-15 parttan oluşsun. İstenilen sayıda sınırsız şekilde part olarak film ekleyebilirsiniz.
3. Partları ister video adresi şeklinde isterseniz embed kodu şeklinde ekleyebilirsiniz.
4. Eklediğiniz filme +18 yaş sınırı koruması ekleyebilirsiniz. Böylece bu filmleri izlemek isteyen kişi önce 18 yaşından büyüğüm sayfasına yönlendirilerek onay isteniyor. Uygunsuz içerik direkt olarak ziyaretçiye gösterilmiyor. Onaylayan kişi filme yönleniyor, filme gitmek istemeyen kişi beni buradan kurtar linki ile anasayfaya yönlendiriliyor.
5. Etiket sistemi mevcuttur.
6. Seo linkler kullanılmıştır. Tüm linkler .html şeklindedir. Sitede .asp li bir link bulunmamaktadır.
7. Mysql veritabanı kullanılmıştır.
8. Kategori ve altkategori sistemi vardır. Örneğin Diziler anakategori altında istediğiniz sayıda alt kategori olarak dizi isimlerini ekleyebilirsiniz. Yada bir dizi anakategorisi altında örneğin şu dizinin şu bölümü şeklinde alt kategori yapabilirsiniz.
9. Videolara yorum sistemi mevcuttur. Yorumlar yöneticiler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.
10. İstenilen sayıda yönetici eklenebilir. Editör sistemi yoktur. Tüm yöneticiler aynı haklara sahiptir. Yani eklenen yönetici tüm siteyi yönetebilir.
11. Sitemap ve Rss özellikleri tabiki standart.
12. Hosting bilgilerinizi verdiğiniz taktirde kurulum yapılıp site hazır halde teslim edilecektir.

Yönetim panelinden görüntüler:

2461.png

2468.png

2469.png

2471.png

2473.png

Fiyat: 50 TL

Demo: Siteye git

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Demoda ResimLerde sıkıntıda : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi