İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film sitelerinden bıktım (film sitesi ve adsense)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar legal sitelerimizle adsenseden gelir elde ediyoruz. Aylardır adsense yayını yapan film siteleri var.

Video içine reklam koyuyolar.

Reklamların köşesindeki "adsense reklamları" yazısını kaldırıyorlar.

Hiçbişey olmuyor. Biz boşunamı legal siteyle uğraşıyoruz yahu ? :S

Harcadığım zaman verdiğim emeğe üzülüyorum bazen. Şikayet etmeyede kıyamıyorum bu siteleri, legal veya değil bir emek var ortada. Ama kendimi enayi gibi hissediyorum bunları gördükçede.

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Aynen :( Aylardır Adsense kullanan film siteleri var. Binlerce $ kazanıyorlar ve hiçbirşey yapılmıyor.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Adı üstünde illegal. Birinde emeğe saygı var diğerinde yok. O site sahiplerinin büyük bir çoğunluğu, maillerini hergün korkuyla açıyorlar. Acaba bir uyarı geldimi? Acaba biri beni şikayet ettimi diye? Her an sitelerinin kapanma ihtimali, adsenseden banlanma ihtimalleri var. Evet sonuçta büyük paralar kazanıyorlar ama helal değil. O paranın çokta hayrı olacağını sanmıyorum. Kesin haydan gelen huya gidiyordur, tabiri caizse. Bizler doğru bildiğimiz yoldan şaşmayalım. Gerisi nasıl sa kendiliğinden gelir.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Biri haram kazanıyor biri emeğiyle helal kazanıyor ;)
Aradaki en büyük ayırdım burda.

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
filmler ilegal olabilir ama siteler ilegal degildir sonucta yayimlanan reklamlarda yayinci verimlilik aliyorsa sorun teskil etmez adsense reklamlarinin film sitelerinde yayimlanmamsinin tek sebebi yayinlanan filmlerin ilegal olmadigi icindir.

Ekleme: Diyemezsinki verimlilik alamiyor!
gittigidiyor reklamlarini yayimliyorum 2 sene icerisinde yaklasik 800 kisi uye olmus bizdeki reklamlar sayesinde o kadar kisi belli bir yuzdesi kesin alisveris yapiyordur hala.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gg kural koyar ama günlük 5 k misafirinz var ise seve seve o reklamları koydurtur.
adsense den hiç bişey kaçmaz, arkadaş belki bilmiyordur. şikayet ederseniz hemen işleme koyarlar, çünkü google fragman sitelerine bile izin vermiyor

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Çok büyük günaha giriyorlar.
Aslında öyle sitelere gece gündüz ddos yapmalı.

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanların emekleriyle oynayacaklarına diger reklam veren satıs ortakliklarına yönlenseler bende dizi filim sitesi sahibiyim ama adenseye hic giripde kendimi kirletme niyetinde degilim hem haksız kazanc elde etmek niyetindede degilim insanlar para icin artık herseyi yapabiliyorlar uzun süredir nete girmiyordum 3 sene ara verdim gördümki her sey para olmus adamlar face hesaplarını satiyorlar :) bunlara sadece gülüyorum

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kim nasıl kazanmak istiyorsa kazansın, google amcamızda Amerika'nın darphanelerinde şu an bulunan paradan bile daha fazla para var canlı olarak. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5