İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Siteme Ortak Arıyorum

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaslar Baslıktaki gibi Film Siteme Yardimci Olacak Ortak Ariyorum
Oncelikle bot vs gerekli
arkadaş,dost,kardeş arıyorum ortak olup beni 2gün sonra yolda bırakmıcak ortak olup beni dolandırmıcak adam gibi adam arıyorum sitem 1 haftalık aylık günlük tekil hiti 4k 5k arası olacak hazırlandıktan 1 hafta sonra siteme ortak olan sitemin reklam gelirlerinede ortak olcak sizden hiç bişe talep etmiyorum. sitem hiç bi zaman kapanmıcak domain kesinlikle satılmıcak bu düşünceleriniz aklınızdan silin. domain adı pm ile verilecektir
Duzgun bırını arıyorum kısacası .
bot, daha guzel bır tema vs saglarsa cok kısa surede buyuk bır mesafe ılerlerız..

msn:[email protected]

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Baslıktaki gibi Film Siteme Yardimci Olacak Ortak Ariyorum
Oncelikle bot vs gerekli
arkadaş,dost,kardeş arıyorum ortak olup beni 2gün sonra yolda bırakmıcak ortak olup beni dolandırmıcak adam gibi adam arıyorum sitem 1 haftalık aylık günlük tekil hiti 4k 5k arası olacak hazırlandıktan 1 hafta sonra siteme ortak olan sitemin reklam gelirlerinede ortak olcak sizden hiç bişe talep etmiyorum. sitem hiç bi zaman kapanmıcak domain kesinlikle satılmıcak bu düşünceleriniz aklınızdan silin. domain adı pm ile verilecektir
Duzgun bırını arıyorum kısacası .
bot, daha guzel bır tema vs saglarsa cok kısa surede buyuk bır mesafe ılerlerız..

msn:[email protected]
Ben bu işleri severim.Ortak olabiliriz.
Not:Msn eklendi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5