İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film sitemize destek olmak ister misin ?

sevkii

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,

Sevgili arkadaşlar, yeni bir tane film sitesi açma projesi ile kendimi meydana attım, biraz araştırma yaptım ve aslında işin hem kolay,hemde emek sarf etmesi gereken yerler olduğunu farkettim. Bunları bir bir analiz ettim.

Kim ne yüklüyor.
Nereden yüklüyor.
Nasıl ekliyor.
Ne daha çok izleniyor.
Hangi site daha aktif.
Hangi site daha pasif.
Hangi site'de çok reklam var.
Hangi site daha fazla sürkülasyona uğruyor.
Hangi site'de filmler daha hızlı akıyor.
Sosyal medya'da en çok konuşulan diziler,filmler hangileri.
Seo'da kim daha iyi,kim daha kötü,seo'yu nasıl yapıyorlar.

gibi bir takım araştırmalar yaptım ve bu doğrultuda diğer siteler için çokta tatmin olmadım desem yalan olmaz. Lakin,istediğim filmi izlemek için girdiğim sitelerin %95'i farklı içeriklerle karşıma çıkıyor. Hiç hoşlanmadığım bir durum oluyor, evet kısacası bunlar bu kadar amatörse ben profesyönelim zihniyeti ile yola atıldım. Ancak, bunu tek başıma yapamıyacağım bariz ortada, bu yolda benle beraber, emek hissedarı olmak isteyen 2 veya 3 arkadaş arıyorum.

Yapılması gerekenler ise şunlarıdır: Film indirilecek, Video'ya site adresi eklencek, Upload sitelere film yüklencek.

Tema hazır,Domain hazır,Site kurulu,

Bu yola benle beraber emek vererek çıkmak isteyen 2 veya 3 arkadaş bana ulaşırsa sevinirim. Sorularınız varsa çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Bu işten para kazanacak mısın? Tabi ki evet, kazanacaksın ancak, şuan için emeklerimizle siteyi bir tık, bir tık, bir tık üstlere taşımamız gerekiyor ki, sende bende ekmek yiyelim.

Sorularınız için DM veya Whatsapp'yan ulaşabilirsiniz.

İrtibat: (546) 541-3234

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5