İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Sitesi İçin Bot Lazım

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Arkadaşlar Film Sitesi İçin Sağlam Çalışan Bot Lazım Yardımcı Olursanız Sevinirim

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar Banada Lazım Ama Bu Arkadaşın Botunu Kullanmak İstemiyorum Yokmu Başka Bot Ücretli Olsun Ama Patlamasın İstediğim Temada Kullanmak İstiyorum

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bendede bir tane var pcye geçersem link veririm 10 dk da 5000 film çekmiştim.d

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hayatplus.co.cc/wordpress/Index.php/ sitem bu halen çekiyor. D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Botun paylaştığı filmler ölmüş :D

Bence bot ile uğraşmayın filmleri kendiniz ekleyin.

lhteam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nuck3r film botumu önerdiğin için öncelikle teşekürler. Arkadaşlar film botum yaklaşık 15 dakikada 5 bin filmi çekiyor. İlk wordpress eklentim olduğu için eksikleri var elbette.Yeni srümünü bir yazamadım gitti :) .Bir proje var onunla uğraşıyorum bakamıyorum,ama bota ilgi gün geçtikçe artıyor,Bi el atma zamanı geldi galiba :) ,yarın botun 2. versiyonunu güncellerim .
Sadece bir butona basarak 5 bin filmi ekliyorsunuz.Ben kendi sunucumda birçok kez test ettim ,ama bazen hata veriyor,internal server 500 hatası,ama o hatayı verdiğinde bakmayın,eklemeye devam ediyor,sitenizin anasayfasını yenilediğinizde hata verdiğine rağmen filmleri eklemeye devam ettiğini görürsünüz.
Tek eksiği var kategorileme yapmıyor .Ha bide eğer kullanacaksanız botu,lucy.php dosyasını plugins e atın.Eklentiler bölümünden etkilştirin.Kolay gelsin

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
dostum kategorileme işleminide yaparsan süper olur madem 2 inci versiyon mesela 6 kategori ekle aksiyon macera filmleri bir bölümden eklensin tek tıkla komedi tek tıkla ayrı bi kategori bu daha güzel olur ve daha bi ilgi çekici olur.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum botu kurdum ama bazı fotoları çekmedi yahoo videoları görünmedi bunları da düzeltirsen çok iyi olur bot karşılığında sana sitelerimizde bir güzellik yaparız:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5