İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Sitesi Ucuza Gidiyor!!!

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 Website için istenen TOPLAM fiyat : 90 Lira
Websitesinin açılış tarihi : 28 Haziran 2010 (fakat 1-1.5 ay süre sonra ilgilenemediğimden kapattım dün akşam aktifleştirdim tekrar)
Kategori, sitenin içeriği nedir : Film izleme sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link (Turkcefilmizle.org un) : 100
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, evet 2 gb alan 25 gb trafik hostta dahil
sınırlama var ise neler : yok
Hosting dahil midir : evet
Banlı olduğu sponsor var mı : hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı : hayır
Sitede yer alan
yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi :
wp free tema
Yazılım Lisans sonlanma zamanı :
Sitenin satışında herhangi hukuki
bir problem var mı, telif hakkı vb :
hayır

WebSite adresi : Turkcefilmizle.org
Satma nedeni : İlgilenemiyorum
PR değeri varsa linki : pr0
Alexa sıralaması : 2.951.240
Varsa sitenin aylık getirisi : hiç reklam koymadım şuana kadar
Üyesi varsa üye sayısı: üyelik sistemi yok
Satış sonlanma tarihi : satılana kadar

2. WebSite adresi : Korkufilmiizle.tk
Satma nedeni : İlgilenemiyorum

2 Gün Önce Açtım Bu Siteyi korku filmi izle kelimesinde googleda ilk sıradaki site 7-8 K günlük tekil hit alıyor(sadece korku filmi izle ' den ) ayrıca rekabet çok az bunun için biraz backlink kasmayla googleda ilk sayfaya rahatlıkla gelebilir çok iyi hit alabilirsiniz

Satıcının eklemek istediği notlar:

Sitede 2300 küsür film bulunmaktadır satın alacak kişiye ücretli aldığım film botuda verilecektir

film botunun özellikleri :

etiketleri çeker
filmin konusunu resmini vs herşeyi çekip kendisi ekler
resimleri sizin hostunuza çeker
videoları hosta çekmediği için hem alan kaplamaz hem telif hakkı vs sorunu olmaz
filmleri çektiği site film izleme siteleri arasında Türkiyenin en iyilerindendir site : sinemadafilmizle.com
filmleri karşı sitenin sayfalarına göre çeker sizin tek yapmanız gereken sayfa aralığını belirleyip starta basmanızdır 50 filmi 1 dkdan daha kısa sürede çeker ve ekler

Önemli : Turkcefilmizle.org sitesine hiç backlink kasılmamasına rağmen (araştırabilirsiniz) birçok kelimede (türkçe film izle , indirmeden izle , indirmeden film izle vs ...) googleda 5-10 sayfalar arasında. Biraz backlink kasma ve biraz ilgilenmeyle ilk sayfaya rahatlıkla çıkabilir ve çok iyi hit alabilirsiniz. Mesela ''türkçe film izle''
googleda aylık 1.200.000 kez aranıyor.

BU İKİ GÜZEL SİTE TOPLAMDA SADECE 90 LİRA !!!

Not : Domaininde hostunda 27.06.2011 e kadar süresi vardır. Domain daha.net tedir.

İletişim: bytr_88@hot....

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hit 5-10 dan 2 günde 40-50 ye çıkmıştır ve gittikçe artmaktadır (günlük tekil ve sadece googledan gelen hit) googleda türkçe film izle aramasında 6. sayfadadır ve gün geçtikçe yükselmektedir fiyat 10 lira artmıştır

dmrp1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a ben 90 tlden alayım siteyi evet derseniz fattih-1 @ hot....

dmrp1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ABİCİM Bİ CVP VERMEDİNİZ HAYIRDIR SATILIK DEĞİL Mİ?

dmrp1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamdır akşam konuşuruz ozman bi soracagı bir kaç soru var

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteyi alana yanında korkufilmiizle.tk siteside hediye olarak verilecektir . 2 Gün Önce Açtım Bu Siteyi korku filmi izle kelimesinde googleda ilk sıradaki site 7-8 K günlük tekil hit alıyor(sadece korku filmi izle ' den ) ayrıca rekabet çok az bunun için biraz backlink kasmayla googleda ilk sayfaya rahatlıkla gelebilir çok iyi hit alabilirsiniz.

İki site Toplamda sadece 90 Lira

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akıl sır ermiyor bu işlere 1k hitli 1 dolar günlük gelirli siteye 150 tl istiyoruz adamlar beğenmiyor 60 hitli site için rekabet oluşuyor :D

konu sahibi hocam sana sözüm yok yanlış anlama.hayırlı satışlar.

İstersen akıl sır erdirebilirsin yardımcı olayım, sitelerde sadece hit değil domainde önemlidir. turkcefilmizle.org keyword domain olduğu için değeri yüksek çünkü google bu tür domainlere daha çok önem veriyor ve kelimesinde daha kolay yükseltiyor. Tabi + olarak başka nedenlerde olabilir (içerik vs ...)

dmrp1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş satacaksan şu siteyi bi iletişime gecelim artık 2 gündür bekliyorum normalde 2 gün içinde satılır en yüksek teklifi verene ama hala hiç bişey olmadı

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim msnini ekledim iletişime geçmek istiyorsan aç msnini msn kapalıyken nasıl iletişime geçebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5