İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Tavsiyeleri

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar merhaba.

Fantastik, bilim kurgu film önerebilecek kimse var mı?
Transformers, Xman, Fantastik Dörtlü, Jumper ve benzer tarzda film(ler) arıyorum.

Veya mitolojik çağlarda geçen aksiyon film(ler) de önerebilirsiniz. :)

Şimdiden teşekkürler.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Abi eğer izlemediysen Scar Face'yi hemen bugün izle. Dizi olarak tavsiye de mutlaka izlemişsindir ama benyine de yazayim.

Lost, prison break, chuck, veronica mars vs vs.. :p

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
yarısını izlesen zaten pek birşey ifade etmezdi, iyi yapmışsın tamamını izlemekle :)

• Like
Reactions: Loi

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
IP MAN
IP MAN 2

Bruce Lee'nin ustası Yip Man'in hayatını anlatıyor, kesinlikle tavsiye ederim ;)

Normalde dövüş filmlerinden pek hoşlanmam ama ilk film son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerdendi. İkinci filmde ilk film kadar olamasada güzel.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bilimkurgu arıyorsan kesinlikle geleceğe dönüş serisi. Bu hafta sonu 3 filmide izledim her birini 500 defa izlesem yinede sıkılmadan izlerim. Öneririm herkese. Eğer çok zamanın varsa freddynin kabusunun tüm serisinide izleyebilirsin. Ben tüm serisini izlemiştim yıllar önce :D

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
titanların savaşı (hala vizyonda)
elm sokağı kabusu yeni film
iron man 2
alacakaranlık : yeni ay (kesinlikle tavsiye ederim)
zindan adası (muhteşem bir film - di caprio oynuyor)
labirent (3d)

mrtcncgz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fight Club
A Beautiful Mind
Memento
1408
Ocean's 11-12-13
Requiem for a Dream
Se7en
Matrix serisi (İzlediyseniz ve seviyorsanız The animatrix i izleyin.)
The Shawshank Redemption
The Sixth Sense
Twelve Monkeys

Hepside şahane filmlerdir. :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
IP man, zindan adası, 1408, The Shawshank Redemption

Yukarıdakileri izlemedim ama konuları konusunda da fikrim yok. Bahsettiğim tarzlara uygun mu bunlar? :rolleyes:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
dostum hollywood.com u takibe al güzel filmleri oradan gör ama henüz çıkmamış olanlar yayınlanıyor vizyona girdikten sonra zaten nete düşüyor, ayrıca dün izlediğim legion adlı film güzeldi sende indir izle istersen

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
IP man, zindan adası, 1408, The Shawshank Redemption

Yukarıdakileri izlemedim ama konuları konusunda da fikrim yok. Bahsettiğim tarzlara uygun mu bunlar? :rolleyes:

Zindan Adasında Di caprio'nun, akıl hastanesi olarak kullanılan bir adada yaşadığı olaylar anlatılıyor. Kayıp bir çalışanı bulmak üzere görevlendirilen polis müfettişi di caprio, olayı çözmeye çalışıyor. Filmin en can alıcı noktası filmin sonunda ortaya çıkıyor ve di caprionun bir polis müfettişmi yoksa bir delimi olduğunu anlayamıyorsun? :D

The Shawshank Redemption ise bir hapishaneye düşen muhasebecinin hapishane günlerini anlatıyor. The Shawshank Redemption artık bir kült film ve herkesin izleyebileceği muhteşem bir hikaye.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
The Shawshank Redemption ise bir hapishaneye düşen muhasebecinin hapishane günlerini anlatıyor. The Shawshank Redemption artık bir kült film ve herkesin izleyebileceği muhteşem bir hikaye.[/QUOTE]
tavsiye ederim.:gül:

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Mafya filmi önerisi olan var mı arkadaşlar ?

Scarface, Goodfellas, baba serisi bunların haricinde öneri istiyorum, mümkünse 1998 öncesi filmler olmasın :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
angels_demons_poster.jpg

Melekler ve şeytanlar.

Vatikan'da işlenene sıradışı cinayetler vs. güzel film :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5