İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FilmsitesiTema Yapım asamasında

Blackguardian35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Filmsitesi icin tasarım Suan Daha yapım asamasında Sizce Neler eklemeliyim? Veya neleri cıkarmalıyım? :) Sizinde Fikrinizi alayım dedim

west27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son yorum daki yazı fontunada el atarsan daha iyi olabilir BENCE. güzel olmuş.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Eeee logosuz tasarım mı olurmuş ? Birde çok büyük olmuş bu ?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Yorum ve kategori kısmı olmamış. Yazı olaylarını beğenmedim. Filmlerin altında oylama kısmında yıldızlar belki değişecektir ama filmin altında biraz daha boşluk olsa daha iyi olur. Renkleri uydurmaya çalışın.

Blackguardian35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok büyük olmus Aslnda Cok büyük deiL bu foruma yükleynce cok büyük gözkyr Bylacoste Tm Dedklerinze Uyarım

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle çok büyük değişiklikler isteyen bir tasarım :

1 ) Fortları 14 px den büyük kullanma .
2 ) Verdiğin drop shadowların size değeri 0 veya 1 olmalı çok yayvan gölgeler vermemelisin.Distance değeri ise verdiğin yere göre 1 - 4 arası değişmeli
3 ) Modül arka planında eğer radius kullanıyorsan içeriğine eklediğin fotoğrafların da kenarlıklarında radius olmalı.
4 )Çok fazla zıt gradient kullanmışsın bu da yanlış genellikle gradient kullanırken iki renk arasında çok az bir fark olması gerekir.
5 ) Başlıkların arkaplanını üstüne bulunduğu modülün kenarına kıvırmak istemişsin çok mantıklı ama çok büyük mantık hatası var.
6 ) Modullerin arka planında gradient kullanma tek bir renk kullan.

daha bir çok şey var sayabileceğim şayet bazı terimleri anlamazsan iletişime geçebilirsin sana bazı konularda yardım edebilirim.

birde sana yapabileceğim en iyi kıyak http://www.deviantart.com/ her zaman bu siteyi takip et Web Template tasarımlarını incele...

Başarılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5