İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Finaldeyiz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
gururluyuz, önümüzdeki maça bakıcaz artık...coniler korkmayın biziz biz...
Türkiye'yiz

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Basketbol'un sadece şu son saniye heyecanını seviyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Zor tabi amerikayı yenmemizde imkansız değil.Eğer yenersek çok pis balonları söncek:D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hidayetturkoglu.net boşta bugunun anısına almak isteyen olursa yazayım dedim:D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
dimi az evvelki konudan sonra korkar oldunuz domain almaktan :D
sahibindenhidayet. com almazsan bişey olmaz meraklanma :p

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Dün canlı yayında İbrahim Kutluay açıklama yapıyordu, biz kazanırsak adeta Türkiye yıkılır fakat onlar kazanırsa sadece birer madalya alır geçerler demişti gerçekten öyle, ben sanmıyorum USA de bizde ki gibi heyacan olduğunu.Umarım Türkler bu akşamda uçuyor olacaktır.. : =)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bugün çifte bayram yaşarım inşallah :D

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
peep;923478]bugün çifte bayram yaşarım inşallah :D[/QUOTE]
İnş, sabaha mutlu bir şekilde uyanmak istiyorum :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
günaydın arkadaşlar :D
yarın bunu yazacağım inşallah

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Dün canlı yayında İbrahim Kutluay açıklama yapıyordu, biz kazanırsak adeta Türkiye yıkılır fakat onlar kazanırsa sadece birer madalya alır geçerler demişti gerçekten öyle, ben sanmıyorum USA de bizde ki gibi heyacan olduğunu.Umarım Türkler bu akşamda uçuyor olacaktır.. : =)

Şu bir gerçek ki şuana kadar oynadığımız maçlar içerisinde yenilirsek hiç üzülmeyeceğimiz hatta sevinebileceğimiz sadece bir "hadi be" diyeceğimiz bir maç olacak. Rakibimiz ABD değil de turnuvaya katılan diğer ülkelerden birisi olsaydı durum yukarıdakinden çok farklı olacaktı.

Bu durumu kendimiz için avantaja çevireceğimizi düşünüyorum.

Hayırlısı ile bu maçı da kazanacağız ve zaferimiz katmerli olacak. Kısaca zaten takımımız büyük bir başarı elde etti bugün ABD'yi de yenerlerse başarı katmerli olacaktır. Şimdiden tebrik etmek anlamsız olmaz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Şu bir gerçek ki şuana kadar oynadığımız maçlar içerisinde yenilirsek hiç üzülmeyeceğimiz hatta sevinebileceğimiz sadece bir "hadi be" diyeceğimiz bir maç olacak. Rakibimiz ABD değil de turnuvaya katılan diğer ülkelerden birisi olsaydı durum yukarıdakinden çok farklı olacaktı.

Bu durumu kendimiz için avantaja çevireceğimizi düşünüyorum.

Hayırlısı ile bu maçı da kazanacağız ve zaferimiz katmerli olacak. Kısaca zaten takımımız büyük bir başarı elde etti bugün ABD'yi de yenerlerse başarı katmerli olacaktır. Şimdiden tebrik etmek anlamsız olmaz.

:) +1

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yemişim referandumu, bu akşam yiyeceğimi içeceğimi hazırladım ve bu maçı izleyeceğim! 12 DEV ADAM ULAN!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Amerika'da pek ciddiye alinmiyor bu olay ilginc bir sekilde, asiri basketbol fani olmayanlarin haberi yok gibi. Maci beraber izleyecegim Amerikali arkadasim Kevin Durant i tutarsak Turkiye'nin yenecegini dusunuyor. Sirbistan karsisinda zafer aldik ama son saniyede bile defanstaki inanilmaz bosluklari umarim yonetim gormustur. Semih olmasaydi son saniyede elenmek icten bile degildi. Amerika'ya karsi tek silahimiz defans olabilir.

Bir de bu nasil seyirci ya, acil futbol takimlari amigolarindan ve her takimin delilerinden bir grup olusturup bu maca sokulmali :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5