İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox 3.0 Gezinti Çubuğu Hakkında

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yaklaşık 10 dakika önce fireox 3.0 kurdum gayet hızlı çalışıyor fakat gezinti çubuğu hiç hoşuma gitmedi, yazdığım yazıya göre anahtar kelimelerle siteleri getiriyor. Önceden en çok kullandığım site hangisi ise öncelikli olarak o gelirdi, eski haline nasıl çevirebilirim kullanan varmı ?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de henüz betayken 3'ü denemiştim ve o adres çubuğu yüzünden geri kaldırmıştım. umarım vardır bunun geri dönüşü, zira yoksa ff 3'e hayatta geçmem. bu kadar iğrenç bişey olamaz yahu.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
geçiş var mı bilmiyorum ama o özellik çok güzel bir arama motoru gibi yazdıgınız kelimeye göre title de arayıp getiriyor..beta iken özellikle kullanırdım..

TheRAPy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende sinir oldum ona. Artık sürekli girdiğim yerleri yer imleri ne ekledim ordan giriyorum öbür türlü sinir ediyor.inş. çaresi vardır.:p

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen FF2 kullanabilir tabii ki ama ben 3'ü daha çok beğeniyorum.
O yeni özellik Adresbar'da gidilebilecek siteleri tahmin ediyor ve kulanım için kolaylık sağlıyor.

Zamanla alışınca seveceğinize eminim. :)

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Firefox 3'ün beta sürümlerinden beri kullanıyorum bu eklentiyi.
Ayrıca 3 sürümü ile uyumlu olmasa bir manası olmaz eklentinin.
Bir yerlerde bir hata yapıyorsunuzdur.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Firefox 3'ün beta sürümlerinden beri kullanıyorum bu eklentiyi.
Ayrıca 3 sürümü ile uyumlu olmasa bir manası olmaz eklentinin.
Bir yerlerde bir hata yapıyorsunuzdur.

Hatalı yapılacak bir kısmı olduğunu sanmıyorum ama yaptığım işlemi anlatayım, linke tıklıyorum, gelen ekranda kurulum linkine tıklıyorum, sürüm kontrolü yapılıyor diyor ve hata veriyor. Başka bir şekilde kuruluyorsa onu bilmiyorum.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Biraz önce eklentiyi tamamen kaldırıp yukarıdaki adresten tekrar kurdum ve hiç bir sorun çıkarmadı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Teşekkürler gerçekten işe yaradı firefox u kapatıp yeniden başlatıp kurdum şuan sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim.

koolman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ff3ü kurdum benim adresi çubuğunda bir sorun yok. Linkleri ilk yazdığımda sorun olmuştu ama şuanda ilk harfi yazar yazmaz en çok giriş yaptığım sitenin ana linkini ve sonra alt linkleri sıralanıyor. Oldukça güzel bir özellik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5