İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox 4'ü denediniz mi?

Firefox güzel mi?

• Müthiş.

Kullanılan: 6 27.3%
  • Beğendim.

Kullanılan: 7 31.8%
  • Abartılacak bişeyi yok.

Kullanılan: 3 13.6%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 6 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    22

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Firefox 4'te pek çok görsel özellik var, özellikle bar kısmını çok beğendim. Bunun dışında urller chrome gibi gözüküyor altta ekstra bir bar yok ve editörleri genişletebiliyorsunuz. Bunun gibi pek çok özellik gelmiş firefox ile, görünüş olarakta çok güzel, hız olarakta..

Ayrıca ekranınız büyükse tam fonksiyonunu alıyorsunuz firefox ile, sadece ekranı görüyorsunuz site kısımları rahatsız etmiyor. Ben çok beğendim.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Evet en güzel özelliği diger sürümlere göre hızlı olması bana öyle geldi yani :)

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Firefox 4'te pek çok görsel özellik var, özellikle bar kısmını çok beğendim. Bunun dışında urller chrome gibi gözüküyor altta ekstra bir bar yok ve editörleri genişletebiliyorsunuz. Bunun gibi pek çok özellik gelmiş firefox ile, görünüş olarakta çok güzel, hız olarakta..

Ayrıca ekranınız büyükse tam fonksiyonunu alıyorsunuz firefox ile, sadece ekranı görüyorsunuz site kısımları rahatsız etmiyor. Ben çok beğendim.

Firefox 4, 3 versiyonuna göre hız konusunda önemli bir ilerleme kaydetmiş fakat yinede hala cpu'yu çok kasıyor. Görsel olarak bende beğendim. Özel eklentiler sayfası vs. hoş. Firefox şuan tarayıcılar arasında en iyisi bana göre.

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben beğendim ama "enter" tuşu sıkıntısını aşamamışlar hala

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hız ve görünüm gerçekten iyi.
Fakat daha iyileri olabilir.
Ama anlayamadığım birşey Firefox 4 diyelim Pazar günü yayınlandı bakıyorsun 2-3 gün sonra 4.2 çıkmış. Eh ne gerek var o zaman 4'ü indirmeye?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Çıktığı sürümden sonra ki bugları, önerileri v.b değerlendirip geliştiriyorlar. Bence mantıklı ama bütün herşeyi bir kerede yapıp kararlı sürümden sonra 1 sürüm fazla çıkartsalar daha iyi olabilir. Böylesi de mantıklı aslında her seferinde farklı buglar, öneriler, geliştirmeler olduğundan firefox bu kadar çok sevilmiştir bence. Sürekli bir ilgi ve gelişim içerisindeler.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
WM Mozilla kullanır :p

ben webmaster değilim ki psikolojik danışmanım :D
hem bilgisayarım belki kaldırmıyo rahat rahat mozillayı olamaz mı. belki bende mozilla aşığıyım ama şuan pc den dolayı kullanamadığım için sizin aranızda kendimi kötü hissetmeyim diye başka bi dala tutundum nerden biliyosunuz :( :(

yaşasın opera yaşasın safari :p:p:p:p:p kahrolsun mozilla kahrolsun tilkisi :D

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
WM Mozilla kullanır :p

firefox.gif

çok haklı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
son 6 aydır sadece mozilla ile giriyorum sitelerime ve desteğe...
ama sadece iyineti opera ile geziyorum, yakında operayı tamamen kaldırıcam sıkmaya başladı çünkü

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Çıktığı an kullanmaya başladım gayet iyi.. Görüntüde öyle hızda.. Yine bişeyler daha yapılabilir diyorum..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben ie'ın boşa yer kaplayan menülerinden sıkıldığımdan opera kullanıyorum. Benim görüşüme göre mozilla'da aynı yeri kaplıyor ve gereksiz bir kabalığı var. Opera ise bir o kadar zarif. Yinede kullanıp memnun olan çok kişi görüyorum.Rahat etme meselesi.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aslına bakarsanız siteleri bir kaç browserden kontrol etmek zorundayız. Ziyaretçilerimizin hangi browseri kullanacağını bilemeyiz, bu nedenle ie, chrome, firefox, operada düzgün görüntülenmelerini garantilemeliyiz. Site yaparsınız Chrome'da düzgündür, bir çok hatayı kapatır, bir <br> tagini kapatır mesela, Firefox'da site kaymıştır.

Bir de Chrome'da falan seo yapılmaz o da ayrı konu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5