İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox açılmıyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Firefox 3.5.5 kullanıyorum ve durup dururken arıza çıkardı, şu an IE'den yazıyorum. Firefox açılmıyor, açılsa bile (10 defa denesem bir defa açılıyor) sayfada hata veriyor, ya da bembeyaz bir sayfa çıkıyor. Kaldırdım tekrar yükledim, aynı sorunla boğuşuyorum.

Ne yapmam lazım acaba?

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
AppData Local LocalLow Roaming ve tmp klasörlerinde firefox artık klasör ve dosyaları kalmış olabılır bunları silin ccleanerla temizlik yapın restart atın pc'ye buyuk ıhtımalle düzelir

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Free revo uninstaller ile Firefox kaldır. Bunu yaparken sana registiry dahil bütün heryere attığı dosyarıda kaldırıp kaldırmak istemediğini soran bir pencere gelecek onu seç. Sonra yeniden kur.Revo gerçekten çok başarılı bir prıgram herkese tavsye ederim. üstelik lisans sorunu yok; çünkü freee.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5