chat ege.net

Firefox Chrome’dan %30 daha hafif

ŞeMSi

Empatik
Onaylı Üye
Katılım
2 Haz 2016
Mesajlar
788
Konum
Hatay
Daha az bellek kullanımı demek, bilgisayarının daha rahat çalışması demek. Diğer programların da sana teşekkür edecek.

Akıcı gezinti
İster 10 sekme aç ister 1000, Firefox’un yeni ve hızlı motoru sayesinde sekmeler arasında çok daha çabuk geçiş yapabilirsin.

Cidden Gizli Gezinti
İzlenme korumasıyla birlikte tüm rakiplerimizden daha güçlü bir gizli gezinti modu.

  • Gizli Gezinti
    Sen gezinirken Firefox çevrimiçi takipçileri engeller ve işin bitince gezinti geçmişini de yok eder.
İzlenme Koruması
Bazı reklamların içinde seni internette izleyen gizli takipçiler vardır. Onları biz de sevmiyoruz. O yüzden hepsini durduran araçlar geliştirdik.

Daha Hızlı Sayfa Yükleme
Gezinti hızını yavaşlatan bazı reklamları ve betikleri engelleyerek sayfaları %44’e kadar daha hızlı yükleyebiliyoruz. Kazan-kazan buna denir.

Firefox Hesabıyla tüm cihazlarınızı senkronize edin
Gizliliğinizi, parolalarınızı ve yer imlerinizi hep yanınızda taşıyabilirsiniz.

İyi insanların tarayıcısı
Firefox’un yapımcısı Mozilla, sağlıklı bir internetin kâr amacı gütmeyen öncüsüdür. Mozilla; internetin sağlığını artırmak için tasarlanan işlere, kampanyalara ve yeni teknolojilere yatırım yaparak gizlilik, bilgi kirliliği ve internet trolleri gibi sorunları da ele alıyor.
 

teknosayfam

Onaylı Üye
Katılım
22 Eyl 2017
Mesajlar
407
Konum
Kahramanmaraş
Daha hafif ama nedense herkes chrome kullanmayı tercih ediyor. Bir şeyin bir defa ismi çıktı mı, artık başka alternatifler insanlara cazip gelmiyor acip değil mi :)
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst