İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox Çöküyor

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar tam dosya indircem firefox kapanıyor ve firefox çöktü diye bir uyarı çıkıyor bunun nedeni ne olabilir ?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi sürümü kullanıyorsunuz? ben 2 serisinin son sürümünü kullanıyorum herhangi bir problem yaşamıyorum sıkıntılar 3. serisinde olaiblirmi?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sabah bendede oldu. üzerine yeniden kurdum düzeldi.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Firefox 3 serisinde bazı eklentilerden kaynaklanan cokmeler yasaniyor. Kendi icinde bug var mi yok mu bilemiyorum. Ama benim windowsda yasadigim cokmelerin sebebi eklenti bazli oldugunu gordum. Eklentilerinizi sirayla kaldirip cokmeye neden olan hadiseyi tekrarlamani tavsiye ederim.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynen son sürüm beta dosya indirmelerde çöküyor genelde tek sende değil sorun kaldırıp yeniden kurmayı dene gidecektir problem crome öneririm oda çok güzel..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5