İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox Hayal Kırıklığı

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
türkçe dil seçeneğinin eklenmesini bekleyeceğiz o zaman.
adamlar zaten türkçe dil seçeneği yapmamış (ben hiç tıklayıpta bakmadım, varmı yokmu bilmiyorum) o sebeple neden bana 1 $ vermiyorsun diyemeyiz.
Normal adsense reklamlarına devam. :) En güzeli bu sanırım.
Tek çare sitelerden kaldırıp türkçe seçeneğinin eklenmesini beklemek.

O

osman1971

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Kim indirsin ki ? Sağ taraftaki dil seçenekleri bölümüne baktığınızda Türkçe olmadığını göreceksiniz :eek: Türkçe olmayan browseri kim ne yapsın :p

İndirince Browser ın içinde turkce bulunmakta. Sadece dil ayarına gelip turkceyi secmek buda zor olmasa gerek.

Ama orayada yazilsa fena olmazdi gercekten. En azindan insanlar turkce olmadiğini saniyorlar ve indirmiyorlar.

Reklamin altina not düşerseniz Dil ayarlarinda turkceyi secin diye belki faydasi olabilir.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu reklamları kaç tane koyabiliyoruz sayfaya?
yani google reklamını 3 tane koyabiliyorduk 3 tane google + 3 tane firefox olur mu yoksa toplamı mı 3 edecek?

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uyuz' Alıntı:
bu reklamları kaç tane koyabiliyoruz sayfaya?
yani google reklamını 3 tane koyabiliyorduk 3 tane google + 3 tane firefox olur mu yoksa toplamı mı 3 edecek?

Herbir sayfa şunları içerebilir:

3 adet reklam birimi,
1 adet link reklam birimi,
2 adet Google arama özelliği,
Herbir tavsiye 1 'er adet.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5